Alustame rohenäpluse ja potimajandusega

Mul täna tuli täiest lambist üks mõte. Vaatasin esikus riiulil üht seemnepakki, mis oli kuidagi teiste juurest jooksu pannud ja üks lambike läks põlema. Ise veel imestasin, et miks see lambike siiani veel põlema pole löönud.

Ilmselt saate juba isegi aru, et mul tuli mõte panna seemnei td natuke juba mulda. Ei, ma veel ei hakka kurki ega tomatit ette kasvatama. Nii kannatamatu ka pole. Aga leidsin, et mul on eelmise aasta varudest alles veel salati, tilli, murulaugu seemneid ja mõned sibulad, mida võiks mulda lükata. Seega tegin ühe nö rohelise muru karbikese omale aknalauale (tegelikult meil pole köögis aknalauda, aga oletame, et seda kohta akna ees võib ka ilma aknalauata nii nimetada).

Omaasi, kui palju sealt kasvama läheb, aga täitsa tore on nüüd oodata ja vaadata, millal miskit nina välja pistma hakkab. Selline hea soojendus kevadiseks taimede ettekasvatamiseks ja seemnete istutamiseks.

eelmise kevade taimed :) 

Comments

  1. Hea idee munakarpide kasutamiseks. Ma panin täna paprika mulda. Olevat ideaalne päev selleks.

    ReplyDelete
    Replies
    1. on w? Deem, ma pean minema paprika seemneid ostma :) See aasta plaanis kindlasti kohe mitu taime paprikat kasvama panna.

      Delete

Post a Comment