nädala kokkuvõte 22.02-28.02.2016

Möödunud nädal oli selline nädal, kus sain arvuti ligi kaht kätt kasutades pikemalt vaid ühe korra. Selle korra kasutasin ära, et tellida Marelile sünnipäeva kingid ära. Seega mõistate, miks siin blogis haudvaikus on olnud. Jah, söömine pole ka olnud ideaalne, aga see pole blogivaikuse põhjuseks seekord :) Aga nüüd pikemalt siis nädalast.

Esmaspäeval käisin kõndimas. Tund aega kõndisin. Jõusaali ei läinud, sest meil hetkel Priiduga kokkulepe, et kui ta vähegi jaksab õhtul remonti teha, siis ta seda ka teeb. Ja see tähendab, et mina õhtul välja minna ei saa. Saan ju tegelikult kodus ka trenni teha. Olgu, see kodust välja saamine ise annab ka palju asjale juurde, aga hetkel olen nõus loobuma sellest luksusest, kui saaks juba elutoa kasutuse luksust omale lubada :D Söömine oli ilusti kava järgi.

Teisipäeval panin natuke hullu ja käisin lausa neli korda kõndimas. Olukord lihtsalt nõudis seda. Hommikune lapsed bussile, jala laste kontserti vaatama, sealt jala ema juurde ja siis hiljem veel üks lühike kõnd, et  Margus magama panna. Kokku ligi 2,5 tundi. Söömine kava järgi hommikul, õhtul ja vahepala ulatuses. Lõuna möödus tähistamise tähe all :)

Kolmapäeval oli igas mõttes rihm lõdvaks päev. Ei liigutanud end eriti üldse :D Söömise koha pealt põhitoidukorrad olid ilusti kava järgi, aga siis õhtul vahepala süües lõi katuse pealt ära ja läks veidi lappama.

Neljapäeval käisin esimest korda jooksmas sel aastal. Tempo oli muidugi tigukategooriast, aga suutsin üle 45 minuti järjest joosta. Arvestades, et lükkasin samal ajal läbi lume vankrit, siis olin peale jooksu väga rahul endaga. Õhtupoole tegin 48 minutilise kõnni ka. Söömisena oli kava järgi.

Reedel oli üks 25 minutiline kõnd ja kõik trenni koha pealt. Toitumine  oli pool päeva kava järgi. Õhtu läks jälle käest. Need õhtud on jälle ühed parajad peavaluallikad. Ma tean, et kui ma läheks õhtul trenni, siis poleks mul ka probleemi nende õhtutega, aga ma ei saa kogu aeg ju selle taha pugeda, et kui isu tuleb, siis jooksen kodust minema. Seega püüan ikka endast jagu saada ja ka kodus olles õhtud normaalse toitumisega mööda saata.

Laupäeval käisin maal tähistamas. Seega peale hommikusöögi ei olnud kavast haisugi. Trenniks jäi üks õueskäik lastega, kus ma paparatsot mängisin ja kelkudele järgi jooksin, kui õemees seitset kelkudel istuvat last korraga tõmbas :D Margus magas kogus ürituse muidugi kärus maha.
Mareli kelgurongis 
Pühapäeval läksin küll hommikul kõndima, aga kuna Priit tegi tööd õues, siis oli imelik niisama kõndida. Seega kõndisin 0,98km (väga täpne näit siia :D ) ja tassisin tuppa puud ära. Lisaks aitasin Priidul puitmaterjali maha tõsta kärust ja ära laduda. Ostsime veidi materjali juurde, et suure toa seinad-laed ikka tehtud saaks :) (üritan mingi aeg sellest ka update postituse teha). Söömine oli kavast mööda (Kata, arva, kuhu need piparkoogid õhtul maandusid??? :P)

KOkku sai liigutatud see nädal 5 tundi ja 37 minutit. Nii niru näitu pole ammu olnud, aga samas käisin jooksmas lõpuks. Söömine polnud  ka üldse hea, aga olin selleks valmistunud, sest tähistamist oli sel nädalal (üldse veebruarikuus tegelikult) rohkem kui küll. Aga tegelikult, kui see jooksuasi välja jätta, siis nädal oli väga niru. Pean olema parem!
Comments