nädala kokkuvõte 8.02-14.02.2016

Eile polnud aega enam õhtul kokkuvõtet nädalast teha, seega saab täna see kirja pandud.

Esmaspäev oli väga edukas päev liikumise koha pealt. Käisin kaks korda kõndimas ja õhtul veel tund aega veetsin jõusaalis ka. Kõndimisele kulus aega veidi üle kahe tunni kokku.

Teisipäeval käisime Margusega arsti juures. Selleks, et arsti juurde saada tuli enne autoni kõndida. Seega sai kõndida päris palju. Meil hetkel selline elukorraldus, et kui kuhugi autoga minna tahan, siis laenan autot emalt. Meil ei saa autoga õue peale ega sealt välja pori pärast :D Seega ärge keegi küllatulekut planeerigu :D Igatahes kõndisin teisipäeval kokku veidi üle 1,5 tunni.

Kolmapäeval oli põhimõtteliselt trennivaba päev. Hommikul 21 minutit kõndi oli ja see oligi selleks päevaks kõik. Margus oli eelmise päeva vaktsiinidest või hamba tulekust nii jorin ja natuke tõbine. Ei julgenud temaga väga välja minna.

Neljapäeval kõndima ei saanud. Nüüd oli juba Marek ka haige ja Margusel nina päris tatine kohe. Aga õhtuks oli juhe nii koos, et aeroobikas käisin ikka ära.

Reedel ma enam ei suutnud toas istuda. Kuna Margusel palavikku polnud, siis läksime ikka jalutama. Marek sai üksi ka selle aja toas oldud. Kokku kõndisime veidi üle 2,5 tunni.

Laupäeval oli ka ainult kõndimine. Ajaliselt veidi üle 45 minuti. Muud trenni polnud aega teha, sest käisime maal sõbrapäeva tähistamas.

Pühapäev möödus nii kiiresti, et planeeritud tubane trenn jäi ära. Aga kõndimas käisin ikka :D Peaaegu kaks tundi sai kõnnitud.

Kokkuvõtlikult sai see nädal meeletult kõndida ja väga muud ei teinudki (v.a üks aeroobika ja üks kord jõusaali). Aga kilomeetreid kogusin selle eest hästi. Trenni minuteid läks kirja kokku 11 tundi ja 21 minutit.

Söögi koha pealt oli päris hea nädal. Kaal langeb jätkuvalt, kõht on täis jätkuvalt ja toidud on ka head  jätkuvalt :D


Comments

 1. Tubli töö :) Räägi, kas fitcatiga on sul süsivesikate kogus ok? E.Orguga mäletan, et kurtsid, et Margusele jäi väheks. Ma ka heameelega võtaks miskise kava mõneks ajaks plaani aga Orgu oma minu jaoks way liiga valgupõhine (mul 5 kuune kutt kodus).

  K.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seal on süsivesikud märgitud küll, aga ma väga ei järgi seda numbrit. Iseenesest sellist puudujääki pole tundnud. Võib olla sellepärast ka, et kui tunnen, et peaks veidi rohkem süsikaid olema, siis valingi õhtuks sellised toidud (näiteks, kus on kartul), kus süsikaid rohkem ja teine asi, mida ma kava esimese kahe nädala jooksul toetuseks kasutasin, oli nuppi piim. Kuna kaks nädalat on selline aeg, kus keha harjub ja ma korraks nagu tundsin, et piimavarule hakkab mõjuma, siis ma jõin seda nuppipiima topelt portsu päevas ja piima tuli jälle lademetes :D :D Aga praegu enam seda ei joo (otsas) ja piimaga pole ka mingit probleemi :)

   Fitcatil on muidu 14 päeva tagastusõigus ka. Selle ajaga sa juba tunnetad ära, kas on sinu jaoks sobilik või ei ja kui ikka ei sobi, siis on võimalik raha tagasi saada :)

   Delete

Post a Comment