Nuppi emapiimast - minu kogemus

Lubasin suure suuga teha kokkuvõtte, kui olen oma Nuppi emapiimad ära joonud. No mustandiks see postitus siiani ongi jäänud. Võtsin nüüd end kokku ja teen lõpuks selle postituse lõpuni valmis.

Eelmise aasta lõpus saadeti mulle proovimiseks emapiim (loe SIIT) . Ma ausalt polnud sellisest asjast varem kuulnudki, aga tekst oli ju väga julgustav proomiseks. Ikkagi keha peaks saama just neid vitamiine, mida vaja imetamise ajal.

Sain proovimiseks kaks pakki, millest kokku oleks pidanud saama 22 päeva juua seda piima. No ma nii kaua ei saanud (kohe pikemalt, et miks) ja järjest päevadel ei õnnestunud seda juua ka, aga joodud nad sain.

Kuigi õpetuse peal on kirjas, et tuleks juua sooja veega segades seda jooki, siis tegelikult võib juua ka külmalt, jogurti sisse pannes, kohupiima sisse pannes ja jumala eest, kui tahad, siis sega või kohvi sisse (nali, ma ei tea, kas tegelikult nii saab, sest ma ise kohvi ei joo :D). Aga tõesti, seda ei pea ainult vee sisse segades jooma.

Lisaks võid sinna natuke oma maitse eelistusi lisada. Ma ise jõin nii, et lisasin mõrudat kakaod sisse teelusika. Ja ülimalt nämma mõru kakaojook sai. Proovisin ka nii, et lisasin mett, kaneeli. Ka need variandid olid head, aga esimene oli siiski lemmik.

Kõige enam tundsin tuge Nuppi piimast, kui uut toitumist hakkasin sisse juurutama. Nagu teate, siis uue toitumise sisse harjutamise harjub ka keha uue toitumisega. Kartsin natuke, et äkki mõjub ka piimale. Nii, kui väikestki märki tajusin, et piima vist vähem, jõin päevas topelt koguse Nuppi piima. Ma ei tea, kas sellest, aga paari päeva pärast oli "piimatööstuses" jälle kaupa rohkem, kui vaja :D

Ühesõnaga mina soovitan seda. Väga hea variant vahepalaks, maiustamiseks (kui lisada miskit meelepärast) ja lisaks saab ju häid vitamiine ja aineid. Kes imetab, siis soovitan endal järgi proovida :)


Comments

  1. Hetkel mööda, aga jäi silma :)
    http://www.naguuus.ee/uus-polisport-quokka-rattatool-pulgale-/

    ReplyDelete

Post a Comment