Sõbrapäev

Täna on 14. veebruar - terves maailmas tuntud kui suur sõpruse-armastuse-hoolivuse tähtpäev. Ma ei julge facebook´i lahti võttagi, sest ilmselt iga teine (kui mitte tihedamalt) postitus on just selle pühaga seotud. Kes soovib teistele head püha (tegelt see vist pole püha?!?), kes peab meeles kõige kallimaid kena teemakohase tsitaadiga, kes nutab kedagi taga jne.

Aga millegi pärast on minu jaoks see päev selline... liialt kommertslik, et sellest suurt kära teha. Ausalt, ma isegi ei küpsetanud tänaseks kooki :D Jah, armas ju oleks olnud näiteks minna kuhugi välja Priiduga või ka koos lastega, aga seda võime me teha igal teisel nädalavahetusel, kui vaba aega rohkem ja lapsed terved.

Seega, me ei tähistagi seda. Natuke seest kripeldab, sest äkki lastele oleks see oluline päev, kui ma sellest suurema numbri teeks. Sama mõtlen iga teise tähtpäevaga, mis minu jaoks erilist tähtsust ei oma. Et äkki lapsed tahaks neid tähistada, aga kui neid lapsest peale pole õpetatud oluliseks pidama, siis ei oskagi nad ju neist väga midagi arvata...

Nii palju lapsed ikka päeva võlu said tunda, et kodus tegime sõpradele kaarte nende meeles pidamiseks ja nad ise said vastu kaarte ja nänni ning vanaema juures käies said väiksed sõbrapäeva kingitused ja natuke maiustamist ka. Pidasime seal päev ette päeva ära nende jaoks :)

Kuidas te tänast päeva tähistate?

Mareku ja Mareli kaart-ümbrikud, mida nad tegid sõpradele (sees väike üllatus)

PS! Nii palju päevast ikka lugu pean, et soovin kõigile vastutulijatele ja ettejääjatele sõbrapäeva! Seega, head sõbrapäeva kõik mu blogisõbrad. Olgu teil see päev nii eriline või tavaline, kui te ise seda soovite ;)

Comments