toiduteisipäev 16.02.2016

Toiduteisipäev on postitustesari, kus kirjutan üles ühe päeva toidud, olenemata, kas sel päeval on toitumine 5+ või alla igasuguse arvestuse. Kirja lähevad kõik ampsud, näksimised ja ka õhtused voodis söödud salaampsud (neid loodetavasti siiski ei tule). Kommentaaridena on alati oodatud konstruktiivne kriitika, kiitused, lohutused jne.

***

Tänane päev algas juba peaaegu traditsioonile teisipäevase hommikusöögiga. Ehk siis kohupiim praetud õunaga. Ma ausõna ei söö seda iga päevaselt, aga kuidagi jookseb kohe teisipäevaks just see toit. Sel päeval oli lihtsalt kohupiim oma kuupäeva kaotamas ja tuli teha just kohupiima hommikuks. 

Lõunaks oli juba pühapäeval valmis tehtud kapsas hakkliha ja riisiga. Pilti on instagrami jälgijad juba näinud, aga panen siia ka ikka. Hapukoor oli ka peal. 


Õhtusöögiks proovisin uut toitu - peedisalat kana ja peekoniga. Mul peekonit polnud, panin selle eest veidi rohkem kana. Aga see väga mu maitsemeelte järgi ei olnud. Polnud paha, aga kavas on mitmeid paremaid toite, mida ma eelistaks :D 

Vahepalaks tegime smuutit. Õuna-banaani-spinati smuutit. Sellest on ka instagramis juba pilti olnud. Üldse, keda huvitavad rohkem jooksvalt toidu-, trenni- ja üldse igapäevaelu pildid, siis mu kasutaja on instas marisjamaailm_blogi. 


Need smuutid on täiega hitid Marguse jaoks. Kuna sinna sisse ma midagi peale puhta toidu ei pane, siis on tema jaoks ideaalne toit ja talle hullult maitsevad ka. Üks päev jõi üle 100ml mu smuutit ära :D 

Selline seekord see teisipäev sai. Järgmine kord proovin hommikuks midagi muud süüa :D 

Kaal: 87,5kg 


Comments