Toiduteisipäev 2.02.2016

Toiduteisipäev on postitustesari, kus kirjutan üles ühe päeva toidud, olenemata, kas sel päeval on toitumine 5+ või alla igasuguse arvestuse. Kirja lähevad kõik ampsud, näksimised ja ka õhtused voodis söödud salaampsud (neid loodetavasti siiski ei tule). Kommentaaridena on alati oodatud konstruktiivne kriitika, kiitused, lohutused jne.

***

Seda teisipäeva alustasin ma hommikusöögiga, mis hetkel on üks mu lemmikutest. Selleks on kohupiim praetud õunaga. See on täpselt selline asi, et tead, et toit on tervislik ja puha, aga samas on see parajalt magus amps, et viimnegi magusaisu ära kaoks. 


Lõunaks tegin kanasuppi. Retsepti järgi jäi minu jaoks kahtlaselt paks supp. Ma pigem leeme armastaja supi juures, aga mis siis ikka. Oli veidi tummisem, kui muidu, aga harjume ümber. Tegin topelt koguse, et järgmisel päeval saaks kergemalt läbi. 

supp pliidil podisemas 
Vahepalaks oli õunad. Tükeldasin endale valmis, kaalusin ära ja siis lasin suul käia. Vahepalana ma tihti eelistan neid variante, kus väga palju ette valmistusi pole vaja teha. Õun, pirn, banaan, pähklid jms. Enamasti on see söögikord, mis tuleb nö jooksupealt ja parem on, kui see väga ettevalmistusi ei vaja.

Õhtuks oli tatar hakklihaga. Ma ei saa sellest kohe üle ega ümber. Tatar ja hakkliha koos on lihtsalt nii hea. Ja muidugi mu lemmikud paprika ja sibul seal sees on kui kirsiks tordil :) 


Selline toidupäev saigi. Ise rahul endaga ja toitudega. Ilusti kava järgi toitutud ja mida veel tahta, eks :) 

Kaal: 90,2kg 


Comments