15 magamata ööd...

Ines pani oma lauluga ikka väga võssa. Keegi ei suuda 15 ööd järjest magamata olla. Ma olen 3 ööd "maganud" rütmis pool tundi magan ja teise sama palju üritan nutvat last jälle magama saada ja olen tänaseks täielik zombi. Ei kujutaks ette, et ma peaks praegu veel tööle minema või muud mõistusega tööd tegema (palju õnne sulle, Priit, et sa pead seda tegema peale neid öid :D).

Ilmselt saate aru, et Margus on kas haige või on mõne hamba tulek tõsisemalt käsil. Tegelikult on mõlemat. Ilmselt küll nohu on tingitud hambatulekuga kaasnevast immuunsussüsteemi nõrgenemisest, aga oleme mõlemad hädad korraga külge saanud. Ehk ka kõrvapõletiku, aga seda püüan homme arsti juurde saades kontrollida.

Täpselt nädal aega sai vahepeal Margus terve olla ja jälle suur nohu kallal. Mulle hakkab see viirusteperiood vaikselt närvidele käima. No tegelikult peaksin õnne tänama, et teised lapsed terved on, aga hetkel ma olen nii väsinud, et ma pigem virisen sellise tühise asja pärast, nagu magamatus.

Praegu Margus magab ja ma peaks oma Jilliani hoopis vehkima, aga ei saa. Sest nii kui lapse voodi peale panen, tuleb hele ja kilav nutt ning emme peab kassvõi poole ampsu pealt ruttu lapse tuttu tagasi kussutama. Nii ma siis istun siin, laps ühe käe peal ja teisega trükin teksti.

Mõni võib ehk mõelda, et miks ma siis pikali ei viska ja ka ei maga. Ei saa! Ma pean olema istuvas asendis, et laps oleks poolpikali mu käe peal. Nii kui pikali panen (kasvõi oma kaisus hoides), on nutt jälle platsis. Ja valuvaigisti ei mõju mitte üks teps. Ka igemegeel mitte.

Vähemalt palavikku pole, aga sellest hoolimata väsib kutt nii kiiresti ära ja
näiteks praegu (10:22) magab ta päeva teist und. Jäi seda magama juba tunnike tagasi. Selle aja sees olen korraks ta saanud maha panna, et endale LÕUNAsöök (jah, mul oli kella 10 ajal lõunasöök, mis teha, kui hommik algab poole öö pealt) ära teha magamistoa ja köögi vahet joostes.

Aga vaatame positiivsest küljest, vähemalt ei ole ma selle väsimuse tagajärjel külmkappi rünnanud ja trennid olen ka ilusti siiani ära saanud teha (olgu. tänane Jillian on küll kahtluse all). Seega vist kõige hullem seis veel ei ole :P
Comments

 1. Kas sa kandelina oled proovinud? ma seoks vigiseva lapse kõhule tugevasti enda vastu ning püüaks kasvõi poolistuvas asendis veidike tukkuda.

  Ja hambatulekuvaevuste puhul soovitaks abi otsida homöopaatiast. Näiteks Chamomilla (kummel) tera võiks sellisel puhul aidata. Mul on ka kolm last (kõik sinu omadest veidi nooremad) ning ma juba aastaid ravin-leevendan-aitan oma lapsi homöopaatiaga kõikvõimalikel juhtudel. Vahel õnnestub see väga hästi, aegajalt on õige tera leidmine keeruline, aga minu jaoks on see maailm i m e l i n e. Isegi mu skeptikust mees on hakanud tasapisi üha rohkem ja rohkem homöopaatiat tarvitama ja sellesse uskuma, sest ta on näinud kõrvalt kiireid tervenemisi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda kandelina on mulle siin enne ka soovitatud. Mul kuskil kapis on rõngaslina muidu olemas ja võtan juba mitu päeva hoogu, et see üles leida. Olen siiani olnud kandelinade, kõhukottide jms asjade suhtes veidi skeptiline olnud, sest mul selg on väga nõrk ja kui ma Mareliga kunagi alguses kõhukotti kasutasin, siis hakkas väga kergelt seljale.

   Homoüpaatiast olen kuulnud mitmelt poolt ainult kiidusõnu. Oleks vaid seda aega, et sellesse korralikult süveneda, siis kindlasti saaks nii üht kui teist head koju muretsetud :)

   Delete

Post a Comment