Kõik telekat vaatama - "Tütardega metsikus looduses"

Kuna ma siin voodisse aheldatuna istun (Margus magab süles), siis kirjutan teile ühest lahedast saatest, millele ma üks öö puhtjuhuslikult peale sattusin ja nüüd saatekava välja otsisin, et teada, mis ajal ta päriselt nähtav telekast on.

Kolmapäeviti, kell 21 õhtul käib kanal2-st selline lahe saade, nagu "tütardega metsikus looduses". Mart Reimann on võtnud oma kaks tütart (kellel on muideks väga ägedad nimed - Rute ja Ere) ja läinud nendega metsa. Selles osas, mida mina nägin, rändasid nad parajast kuskil rabas. Nii lahe oli vaadata, kuidas lapsed nii asjalikult matkasid ja majandasid retkel. Mõtlesin kohe, et peaks oma pättidele ka näitama, kui lahe saade.

Marekule rääkisin saatest ja ta väga ei uskunud, et keegi nii pikalt on võimeline lihtsalt kõndima :D Aga natuke isegi vist hakkas mõte meeldima, kui rääkisin, et need plikad seal saates magasid telgis ja tegid lõkke peal süüa jne. Ma juba ammu mõtlen, et peaks oma omadega ka kuskil niimoodi minema, et telk magamiseks kaasa ja kott selga. Seega see saade on mu jaoks kui rusikas silma auku.

Natuke kahju, et nad täpsemalt ei rääkinud sellest, et mis nad kaasa pakkisid või mis riietus peaks olema lastel sellisel matkal (äkki alguses rääkisid ka, ma algust ju ei näinud). Või mis marsruut üldse plaanis on, seda ma ka kuskilt ei näinud. Ühesõnaga, saaks seda saadet veelgi paremaks teha, aga ka ilma nende asjadeta oli väga huvitav vaadata.

Kui kedagi huvitab Eesti loodus, lastega koos matkamine või tahab lihtsalt näha, kuidas lapsed sellistes ekstreemstes olukordades käituvad, siis soovitan soojalt. Ma ise hakkan kindlasti seda vaatama. Muideks seda näidatakse kordusena ka. Laupäeval 9.35 või neljapäeval 13.30.

Kas siin on veel mõni hull, kes hea meelega läheks niimoodi lastega matkama nädalaks, äkki isegi pikemaks ajaks? 


Comments

 1. Netis saab ka järgi vaadata ;)

  http://kanal2.postimees.ee/pluss/saade/Tutardega-metsikus-looduses

  Seal esimeses osas ju pakkisid ja rääkisid :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. ah muidugi, järelvaatamine! Selle peale ma ei tulnudki :D

   Delete

Post a Comment