Nädala kokkuvõte 29.02-06.03.2016

Jälle nädal möödas. Kas asi on ainult minus või viimasel ajal lähevad need nädalad järjest kiiremini? Kaks nädalat veel ja lastel ongi kevadvaheaeg ja peale seda on ju vaid loetud nädalad suveni. Lugesin praegu, et õppeaasta lõpuni ehk mitteametliku suve alguseni on ainult 13 nädalat. Ohhoo, peab vist oma viimased pingutusvarud välja pigistama ja endast veel viimase andma, et suve alguseks oleks keha parimas vormis, mis selle ajaga on võimalik saavutada.

See nädal ongi täpselt selles vormis läinud - olen andnud endast täpselt nii palju, kui vähegi jaksan. Nädalalõpp läks küll lahjemalt, kui lootsin, aga selles oli süüdi kõhuviirus, mis mu reede õhtul maha murdis. Küll õnneks leebel kujul, aga ka laupäev-pühapäev olid seetõttu trenni koha pealt suhtelist tagasihoidlikult. Aga nüüd täpsemalt igast päevast.

Esmaspäeval käisin hommikul jooksmas. 45 minutit jooksin. Pärastlõunal käisin ligi 1,5 tunnisel kõnnil. Jõusaal jäi jälle ära, sest Priit ehitas.

Teisipäeval alustasin päeva 55 minutilise kõnniga. Hiljem tegin 45 minutit toas trenni, mille sees oli ka Jilliani kava läbimine.

Kolmapäeval oli keha päris kange. Hommikul üritasin end lahti kõndida 53minutilise kõnniga. Väga ei aidanud. Tegin siis Jilliani kava Marguse une ajal läbi. Oleks pikemaltki teinud, aga Margus ärkas üles ja nullis igasuguse võimaluse edasi trenni teha. Seega jäi trenni ajaks 27 minutit. Järgmise une ajal läksin veel 45 minutiks jooksma ka. Peale jooksu kõndisin ka veel pool tundi. Ja sellega sai päev punkti. :D

Neljapäeval oli hommikul 54 minutiline kõnd. Lõuna ajal proovisin Jilliani teha. Kuidagi moodi sain kava tehtud, aga tundsin, et väga kangelt ja maksimumi ilmselt ei andnud. Selle kompenseerimiseks läksin õhtul veel tunni ajalisele kõnnile (täpsemalt 1 tund 5 minutit).

Reedel oli hommikul 34 minutiline kõnd. Siis läksime Türile, kus sai vahepeal ka käruga natuke kõnnnitud (17 minutit). Õhtune planeeritud Jillian jäi ära, sest kõhuviirus ründas.

Laupäeval oli olemine suhteliselt niru. Kuigi kõhuviiruse hullemad nähud olid kadunud, siis soolestik oli väga hell ja valulik. Kõndisin täpselt nii palju, kui Marguse magama panekuks vaja oli ja siis kohe tuppa tagasi.

Pühapäeval oli juba olemine grammi võrra parem. Seega leevendasin trenni nälga sellega, et läksin jala maale vanemate juurde ja tulin sealt jala tagasi ka. Tagasi tulles aitasid pullid tempot üleval hoida :D Sellel marsruudil on üks koht, kus kahel pool teed on traataia sees pullid. Kohe sellised eriti suured. Ja need millegi pärast hakkasid meeletult tormi mu poole jooksma, kui ma seal kõndisin. Häälitsesid ka hirmsasti :D No mul pulss hüppas kohe lakke ja jalad hakkasid kolm korda kiiremini tööle :D Igatahes ajaliselt sai kokku kõnnitud 1 tund ja 42 minutit :)

Nädala trennid kokku ajaliselt moodustasid sellise ilusa numbri nagu 11 tundi ja 46 minutit. Olen nädalaga rahul, olenemata, et lõpp veidi ära vajus kõhuviiruse tõttu ja Jilliani igapäevaselt teha ei saanud.

Ahjaa, söömise pool ka. Kava olen jälginud 100%-selt. Kaal algul millegi pärast jonnis natuke, aga nädala lõpus kukkus selle eest kohe mõnuga (eks kõhuviirus aitas ka natuke kaasa :D). Igatahes kaalu peal oli täna hommikul näiduks 86,9kg :)


Comments

  1. Väga tubli! Ära ülepinguta:)Ikka tasa ja targu.Päikest:)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Eks ma ürita endale sisendada ka, et kui üle rabelen, tekib ruttu tagasilöögid. Seepärast üldse ei põe ka, et nädalalõpp rahulikum sai. Üldse arvan, et mu üldise koormuse ja elust tulenevate piirangute (näiteks sel nädalal mitu magamata ööd) ei olegi mõtekas igapäevaselt seda Jilliani teha. Kui ikka jaksu pole, siis ei tee ka.

      Delete

Post a Comment