Toiduteisipäev 01.03.2016

Toiduteisipäev on postitustesari, kus kirjutan üles ühe päeva toidud, olenemata, kas sel päeval on toitumine 5+ või alla igasuguse arvestuse. Kirja lähevad kõik ampsud, näksimised ja ka õhtused voodis söödud salaampsud (neid loodetavasti siiski ei tule). Kommentaaridena on alati oodatud konstruktiivne kriitika, kiitused, lohutused jne.

***

Täna oli hommikusöögiks riisihelbepuder purustatud maasikatega. Riisipuder on väga hea valik minu jaoks just nendeks päevadeks, kui on väike energiapuudus. Kuna olime Margusega peaaegu terve öö üleval, siis just täna oli seda lisaenergiat väga vaja.


Minu õnneks oli mul tänaseks lõunaks ja õhtuks juba söök valmis. Tegin eile mitme päeva portsu juba. Nagu oleks teadnud, et öö möödub magamata. Nii palju tuli köögis aega veeta, et granaatõun vahepalaks ära puhastada.

Lõunasöögiks sai söödud lõhesalatit munaga. Kuna nädalavahetusel saime natuke kala, siis nüüd on kohustulikult mitu päeva kala söömist. Kuna meil kodus ju keegi peale minu väga kala ei armasta (Marek on nõus natuke lõhe sööma, aga see on ka kõik), siis pean üksi kala ära sööma, et pahaks ei läheks. Seepärast kala ongi mu toidulaual kuus kord-kaks, aga siis kohe mitu päeva jutti.

Pilt ei tulnud just kõige parem :D 
Vahepalaks sai, nagu eelnevalt juba mainitud, granaatõuna puhastatud. Üks parimaid välismaiseid vilju. Täpselt selline asi, mida näksid vaikselt, nagu pähkleid, ja ei saa kahe ampsuga otsa. Ainult see puhastamine pole väga tore.

Õhtusöögiks sõin tomatist hakkliha toorsalatiga. Mulle väga maitsevad sellised panniroad. Meeldisid juba enne toitumiskava. Need on sellised head, lihtsad ja kodused. Ja kui tervislik ka peale selle, siis on ju kohe eriti hea :D

Aga nüüd lähen ma magama ära. Kes teab, mis öö toob ja nii saan äkki vähemalt mõne tunnigi magada..


Comments