toiduteisipäev 22.03.2016

Toiduteisipäev on postitustesari, kus kirjutan üles ühe päeva toidud, olenemata, kas sel päeval on toitumine 5+ või alla igasuguse arvestuse. Kirja lähevad kõik ampsud, näksimised ja ka õhtused voodis söödud salaampsud (neid loodetavasti siiski ei tule). Kommentaaridena on alati oodatud konstruktiivne kriitika, kiitused, lohutused jne.

***

Täna hommikuks oli toit, mida seni polnud veel teinud. Kaerahelbepuder banaani ja chia seemnetega. Kaerahelvesteks olid need õiged, mitte kiirvariant. Puder oli hästi mõnus ja hea. Kogus oli küll meeletu ja isegi liiga suur, kui minu magu kuulata.Lõunaks sõime ühepajatoitu, mis sai juba eelmisel päeval valmis tehtud. Kevadime on juhtunud ja Mareli hakkas üle öö ühepajatoitu armastama. Siiani pidin neid enamvähem sundima seda sööma, aga nüüd sõi Mareli lausa kaks portsu :D (tema ports muidugi ei ole täisports). Marekuga, nagu ikka, pean sõdima selle toidu üle.

Õhtuks hakkasin tegema kanapada, aga päris mitu asja sai kiirelt asendustabeli abiga ära muudetud. Üks asi sai otsa ja siis teine ja pidin midagi juurde panema, et kogused ikka õigeks jääks. Õnneks annab aga FitCati toidukavas ilusti toidule asendusi vaadata ja lisada :)

Ooteks pidin ma sööma porgandeid ja mandleid. Jätsin selle söögikorra õhtuks, et kui näksimise isu tuleb, siis saan võtta. Aga siis tuli Priit poest. Ja ostis kondenspiima! Ja saia! Mhh,,, Hurjutasin teda selle eest natuke, aga ta arvas, et ma ei pea ju neid sööma. Ei pidanud jah, aga sõin ikka :( Kaikaga mulle selle eest (kuigi maitse oli imehea :D :D ). Nii et ooteks jäi 2 kondenspiimaga saiaviilu ja väike tass piima.

Vot selline päev sai minul. Mõtlesin, et kas kedagi huvitaks ka, kuidas Marguse toidulaud hetkel välja näeb? Võiksin ju toiduteisipäeviti ka tema söömised üles märkida. See mõte tuli mul päeva lõpuks, seega seekord väga täpselt enam ei mäleta kellaaegu panna kirja, aga järgmine kord võiks ju proovida, kui huvi on.

Kaal: 87,9kg 


Comments

  1. Mina oleks huvitatud. Sama vana poiss kodus söömas :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. tore, püüan siis hakata üles märkima ka Marguse toidulauda :)

      Delete

Post a Comment