Kolm kuud FitCat toitumiskavaga

Eile sai kolm kuud täis päevast, kui alustasin Kati Orgu toitumiskava jälgimist. Esimese kuu kokkuvõte oli väga innustav (loe SIIT) . Teine kuu läks suhteliselt aia taha (loe SIIT), samas kaal õnneks ei tõusnud. Nüüd vaja kolmanda kuu kokkuvõte teha.

Kuiveidi rohkem, kui nädal aega tagasi hakkasin kokkuvõtte tegemise peale mõtlema, siis olin suhteliselt kurb, et ega ta parem tule, kui eelmine kuu. Peab ütlema, et ma ikka jätkuvalt lasen oma elus toimuvatel asjadel mõjutada tugevalt enda kaalulangetusteekonda. Olgu, et kui lapsed haiged, siis välja nii palju trenni tegema ei saa, aga miks lasen ka söömise siis oma tava rütmist välja?

Aga nüüdseks olen vist selle mõnusa kevadepisiku kätte saanud, mis on pannud mind jälle positiivsemalt mõtlema. Tegelikult ei tohiks ma olla üldse pahane enda peale. Olgem ausad, et eks see elu tihti peale segab vahele oma soovide ja vajadustega ja meie plaanid ei pruugi nii minna, nagu me tahame. Olulisem on ju see, et ma ei anna alla, kaal ei tõuse ja ma jätkuvalt liigutan end!

Seega alustan oma kokkuvõtte tegemist väga positiivselt. Olen lõpuks kätte saanud selle -10kg, mida väga igatsesin! Tänase seisuga on 10,2kg läinud FitCat toitumisega (ja eelnevalt enne seda toitumiskava sain 3,5kg iseseisvalt alla jaanuari alguses). Läks küll kauem aega, kui lootsin, aga lõpuks on käes. Numbrit 86,3kg polnud ikka ammu kaalul näinud ja selle üle võib vaid rõõmu tunda :)

Tänu Kati jooksukavale olen oma jooksutemposid tunduvalt parandanud võrreldes esimeste jooksudega. Kohati on kilomeetri ajad isegi 1 minuti võrra kiiremad. Veel on mõned nädalad aega ennast veelgi parandada, et siis maijooksul teha enda parim jooks.

Mu külmkapi sisu (ja mõtlemine) on tunduvalt tervislikum, kui mõned kuud tagasi. See kolm kuud on muutnud mu suhtumist toitu. Jah, on hetki, kus ma jätkuvalt tahan cocat ja pitsat, aga kui ma süüa teen, siis toidu sisse lähevad automaatselt sibul, porgand, paprika jne. Kui salatit toidu kõrval pole, siis maitseb toit imelikult ja enam ei ole absoluutselt vajadust söögi kõrvale juua midagi (mis oli minu puhul üks suur lisakalorite allikas).

Pilte mul täna pole. Ilmselt vahet esimese kuu lõpu pildiga väga pole. Aga vöö ümbermõõt on kokku kolme kuuga vähenenud 15cm ja kaal 10,2kg, nagu ka eelnevalt mainisin.

Ei hakka uueks kuuks hetkel suuri lubadusi andma. Ise loodan vaid oma seitsme maikuu jooksul kätte saada. Kas saan selle enne neljanda kuu täitumist või peale, eks seda näitab aeg. Seni aga olen ma rõõmus, et mu kaal on jätkuvalt (küll teosammul, aga siiski) langevas suunas liikumas ja ma püüan iga päevaga järjest enam seda teekonda nautida.

Eks meil kõigil ole langusmomente ja hetki, kus kõik tundub nii paha. Püüan neist võimalikult kiiresti teie toetusega välja tulla ja vapralt edasi minna. Sest ju öeldakse, et ebaõnnestunud oled sa alles siis, kui sa peale kukkumist enam püsti ei tõuse. Mina tõusen!

Naerata! :) 


Comments