Kupumassaaž vol1

Võtsin end täna peale hommikust jooksu kätte ja tegin need "enne" pildid ära kuputamise katse jaoks. Kuna päris aluspesu (bikiine ei saa valikuks arvestada, sest neid asjandusi mul lihtsalt pole) peal pildistamine tundus siiski liiga paljastav, otsisin välja ühed lühikesed suvepüksid, mida hea meelega kuu-kahe pärast juba kannaks, aga mis on praegu nagu seebiga jalga tõmmatud.

Tegin enda jaoks pildi eest ja tagant täis pikkuses ja siia võrdluseks panemiseks ainult alakehast eest ja tagant võtte. Ütleme nii, et päris suur vahe on ikka jalgade välimuses, kas jalas on pikad või lühikesed püksid ja lühikeste pükstega vaatepilt eriti ilus hetkel pole. Peale selle, et tselluliitos on igal pool, kus seda olema ei peaks, on mu jalad sinikaid ka täis. Ei tea millest nad tulevad, aga ise nad sinna tulevad ilma välise abita.

Kohe peale piltide tegemist hakkasin masseerima. Esimesed minutid kõige hullemad polnudki, aga kui sinna kõige jubedama ala peale läksin, siis võttis kergelt silma  märjaks küll paari tõmbe pealt. Vähendasin natuke vaakumit järgmiste tõmmete ajal ja siis oli jälle täitsa talutav teha.

Hetkel on mulje väga hea. Mõnus vaheldus tavalisele kreemitamisele  ja mudimisele. Kuna tahan selle kahe kuu jooksul võimalikult hea tulemuse saada, siis on kupumassaaži näol lisamotivatsioon keha tihedamini õlitada ja kreemitada, mis omakorda teeb jalgade välimuse tunduvalt paremaks.

Masseerides avastasin (mitte et ma enne poleks märganud, aga kui oma pekke hoolikamalt muljuda, siis tuleb tõele otsa vaadata), et mul pole ikka mitte üldse tagumikku. Mõtlesin siis plaani võtta selleks kaheks kuuks ka mingid pepuharjutused, et natukenegi mingit lihast sinna tekiks. Hetkel oleks keegi nagu panniga tagumiku lamedaks löönud.

Nii tõmbasin kaks küki/tagumiku challenge´i äppi telefoni ja proovin neid nüüd (esialgu algaja tasemel) teha. Ehk natuke vähemalt avaldab mõju ja suveks saan endale kasvõi natukenegi normaalsema tagumiku.

PS! Tegin nüüd õhtul teist korda ka massaaži. Lapsed tahtsid ka näha, kuidas selle roosa jullaga masseerida saab. Üks piirkond oli ikka valus, aga väidetavalt pidi ajaga paremaks minema. Nii et teen aga iga päev edasi ja ehk üks päev enam pole valus. Aga jalad on juba praegu õlitamisest nii mõnusad pehmed :)


Comments

 1. Sinikate kohapealt olen kuulnud, et need võivad tekkida, kui veresoonte seinad lasevad verd läbi. See vist ei olegi nii tühiasi. Igaks juhuks võiksid sel teemal oma arstiga rääkida.

  ReplyDelete
  Replies
  1. tean seda jah, et veresoone seinad võivad läbi lasta, aga siis on need sinikad veidi teistsugused. Kuna ühel tuttaval on see haigus, siis olen nö näinud (kuigi kes teab, ehk võib see haigus erinevalt välja näha). See on see üks asi, mida ma iga kord arsti juurde minnes mõtlen küsida, aga ikka muude asjade käigus ununeb ära. Aga üks kord üritan ikka üle küsida, et mis ta arvab neist sinikatest.

   Delete
 2. Minuarust seal, kus ongi tsellut kogunenud - seda ongi kõige valusam kuputada. Ma olen 7 päeva järjest teinud. Täna puhkan. Ja võibolla kujutan ette, aga natuke on olukord juba paremaks muutunud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pidi nii olema jah, aga ma unistan, et kui valus, siis ehk lõhub neid tsellukihte paremini ja kannatan :D

   Delete
 3. Valu läheb kindlalt talutavaks. :) Aga see õli on tõesti mõnus ja mudimine ka. Ma sain täna peika nõusse ja ta veits aitas mind, nalja kui palju. :D
  Edu sulle ja loodame suvele ilusate jalgadega vastu minna! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Peaks ka mehele mainima, et tuleks appi. Eile vaatas mind kui ilmaime ja itsitas vaikselt pihku, kui ma end vaakumisse imesin :D

   Delete

Post a Comment