Laotan pekid letti

Täpselt nii, nagu pealkiri ütleb, kavatsengi teha. Varsti varsti saate veidi paljastavamaid pilte mu jalgadest, kui seni olete harjunud nägema.  Ilmselt sellised pildid meelitavad rohkem silmapaare siia blogisse, kui tavaliselt, aga tegelikult peaksin pigem hoiatama, et esialgne vaatepilt võib olla nii halb, et mõjub silmanägemisele :D

Miks ma siis oma koibi reklaamima hakkan? Kuna sain kupud.ee poolt kasutamiseks kaks kehaõli ja kupu, siis proovin teha kahe kuu pikkuse kupumassaaži katse. Kas ja kui palju kupuga on võimalik tselluliiti vähendada ja venitusarme vähem märgatavaks muuta.

Kavatsen igapäevaselt kupuga oma reisi ja sääri masseerida. Esialgu oli küll kõht ka plaanis ette võtta, aga tuli välja, et imetamise ajal ei soovitata väga kuputada. Ja kui kuputada, siis ainult jalgu. Kuna Margus enam ainult rinnapiima peal pole, siis võtangi jalad ette ja proovin teha masseerimist kohe peale tema söögiaega, et kuputamise ja toitmise vahe võimalikult pikk jääks. Seetõttu jääb teil see luksus ära, et te mu imekena paljast kõhtu näeksite ja peate vaid jalgadega leppima :D

Kuidas seda massaaži siis teha? Kupumassaaži tuleks teha ühele piirkonnale 10-15 minutit ja seda iga päev. Peale tuleks alati juua rohkelt vett. Liigutuste puhul ei tohi teha sik-sak liigutusi ega edasi tagasi, aga kui kupu endale tellite, siis tuleb kaasa täpsem juhend, et mida ja kuidas. Tulemusi peaks näha olema 2-4 nädala pärast, kuid see on muidugi individuaalne. Minu puhul ütles kupud.ee esindaja, et peaksin ikka kuni kaks kuud masseerima oma jalgu. Ilmselgelt on seisukord rohkem kui jube.

Praegu veel jalgu pildi pealt ei näe, sest võtan hoogu, et see "enne" pilt ära teha. Ilmselt homme tuleb see piinarikas protseduur ette võtta. Pildid panen siia üles millalgi siis, kui näen, et on juba mingit muutust näha. Loodetavasti nii 2-3 nädala pärast. Aga üritan vähemalt korra nädalast väikse update postituse teha, et kuidas mul see jalgade mudimine läheb. 


Kas kellelgi on kogemusi kuppudega masseerimisega? 


Comments

  1. Ääretult hea asi tselluliidiga võitlemaks. Ma toitun korralikult ja teen ka sporti juba pikalt.Aga ainus asi mis selle koleda eluka jalgadelt ära võttis on need samad kupud :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. ma pean sinuga nõustuma. Juba selle lühikese ajaga, mis olen kupuga masseerinud jalgu ja kõhtu, on muutused silmaga nähtavad. Ootan põnevusega, kui palju paari nädala pärast seis on muutunud :)

      Delete

Post a Comment