Laululind 2016

Igal kevadel valitakse Kabalas oma kohalik laululind. Minu lapsi pole küll erilise lauluandega õnnistatud, aga õnneks on meil lapsi siin nii vähe, et esineda saavad kõik, kes vähegi soovi avaldavad.


Marek ütles, et tema on liiga häbelik, et esineda. Mhh, no kui nii arvab, siis ega ma sundima ei hakka, aga tuletasin vaikselt meelde, kui suur draama eelmine aasta sellest tuli, et ta esineda ei saanud (eelmisel aastal esialgu ta ka ei soovinud esineda). Ütlen juba ette ära, et see aasta oli ta ürituse lõpuni väga rahul, et ta otsustas mitte laulda.

Siis kui teised laulsid... 
Aga Mareli osales küll. Viimased päevad kordasime päevas mitu korda laulusõnu ja tuli nii ilusti välja. Kahjuks esinedes läksid aga sõnad ikka sassi :( Kuna ma ühe käega üritasin filmida ja teisega hoidsin Margust, siis ei saanud kuidagi väga teda aidata ka ette näidates (laulusõnades oli kehaosad) ja ega ta mu poole väga vaadanud ka.

Ta ise oli väga kurb koju minnes, et ei tulnud ilusti välja. Lohutasin teist ja ütlesin, et ta on minu jaoks ikka kõige parem laululind. Lisaks lubasin talle preemiaks mõned popipäevad. See aitab alati tuju tõsta.

Aga üritus ise oli tore. Lapsi oli esinemas veidi alla kahekümne. Valiti välja laululind ja igast vanusegrupist mõned, kes läksid edasi piirkondlikule laululinnu võistlusele. Vahepausi ajal kasutasin ma võimalust ja tegin mõned klõpsud lastest :)

populaarne tegelane Comments