Milliseid püksmähkmeid kasutada?

Margus hakkab jõudma sellisesse vanusesesse, kus tavaliste teipmähkmete jalga saamine on paras peavalu. Mareku ja Mareli puhul olin juba samas vanuses püksmähkmed kasutusele võtnud, aga Margusega mõtlesin nii kaua, kui võimalik, tavamähkmeid kasutada. No tundub, et nüüd hakkab see "nii kaua, kui võimalik" oma piire näitama ja tuleb hakata turgu uurima, et milliseid püksmähkmeid kasutada.

Kuna suuremad on juba nii vanad, siis ega väga ei mäleta neist püksmähkmete markidest midagi. Tean, et Mareli kasutas ainult libero omasid, aga seda ainult seetõttu, et hea tuttav tõi meie neid Soomest. Kuna seekord ma enam ei taha teda oma mähkme soovidega tüüdata, siis otsin alternatiive Eesti turult.
Mis firmasid üldse on pakkuda? Pampers, Libero? Kas Huggiesel ka veel on oma versioon? Mareku ajast mäletan ähmaselt, et tema mingi perioodi kandis Huggiese omasid. Lisaks äkki on tekkinud veel mingid odavamad variandid, mida Prismast, Rimist äkki leida võib?
Kui nüüd Interneti avarusi uurida väheke, siis soovitatakse Lovingu püksmähmeid. Neid peaks siis Rimist saama, aga ei tea, kas Säästukast saaks ka? Või õigemini, kas Türi Säästukast saab? Peab uurima. Hinna poolest oleks need vist mõtekamad, kui Pampers ja Libero ja kommentaaridest saab välja lugeda, et täitsa arvestatav kvaliteet on neil ka.

Mingid Prisma x-tra omad on ka. Hmm, Prismasse ilmselt väga ei satu, aga need peaks veelgi odavamad olema, kui Lovingu püksmähmed. Mis tähendaks, et ilmselt tuleks ikka üks käik Prismasse teha, kui püksikud ise kasutamiskõlblikud oleks.

Muumidel on ka omad püksmähkmed. Ökod ja puha, aga ilmselt hind on ka siis ökole vastavalt soolasem. Margusega polegi kordagi muumisid kasutada saanud. Mareku ajal kasutasime neid (tavamähmeid) küll ja päris pikalt.

Valik on tegelikult päris suur ja hinnaklass üsna erinev. Eriti, kui sooduka ajal ostlema satud. Aga kuna kogemusi uuemate valikutega veel ei ole, siis ootan kõiki soovitusi, missuguseid püksmähkmeid keegi oma lastel kasutanud on ja siis tean soodukatel silma peal hoidma või oma poodlemisi sättida nii, et õigesse poodi satun.


Comments

 1. Kõige mugavamad olid minu arvates Libero omad. Loving oli teisel kohal kuna nad olid veidi paksemad ja jäigemad(?). Müüakse neid ka säästumarketis. Pampersi omad ei kõlvanud kuskile. Kohutavalt paksud, üleval püsisid halvasti jne. Ülejäänusi pole proovinud :).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Proovin kindlasti nee Lovingu omad ära, kui türil ka säästukas neid peaks olema :)

   Delete
 2. Meie kasutame pamperseid. Proovisime ka teisi ja odavamaid aga leiame ikka tee pampersini. Huggise omad haisevad kohutavalt isegi kui 1 väike piss see on. Libero omad tulevad raskelt lahti.

  ReplyDelete
 3. Ma olen vist peaaegu suuremat osa püksmähkmetest lapsele proovinud. Minu arvates parixmad Libero omad ja need Prismas müüdavad Xtra omad!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täitsa kahju, et seda Prismat kuskil lähedal ei ole. Peab vist saatma mõne tallinlasest tuttava mulle proovipakki tooma.

   Delete

Post a Comment