Nädala kokkuvõte 11.04-17.04.2016

Aeg jälle nädala kokkuvõtet teha. Kuigi olen nädal aega olnud pooleldi tõbine, siis nädalaga võib üldjoontes rahule jääda. Esmaspäevast saati olen vahelduva eduga häält kaotanud ja jälle leidnud, köhinud ja nuusanud. Vastavalt olemisele olen ka trenni teinud.

Esmaspäeval tahtsin jooksma minna, aga köha oli nii kinni ja seetõttu otsustasin mitte minna. Selle asemel sai hommikul kõnnitud 52 minutit ja lõuna ajal väike rattaring teha.

Teisipäeval sai omamoodi hull päev. Hommikul tegin rattaringi, et Marek kooli saata. Lõuna ajal kõndisin natuke ja otsa kohe rattasõit. Kokku 22 minutit (kõndisin Marguse magama ja siis läksin ruttu kooli arenguvestlusele). Tagasi kooli juurest tulin ka rattaga. Õhtu lõpetuseks käisin tegin peale väikest lõunaund nädala esimese intervalljooksu ära (31 minutit ja sekundid peale).

Kolmapäeval oli kaks kõndi, kokku umbes 1 tund 40 minutit ja 20 minutit rattasõitu.

Neljapäev on tavaliselt mul see hullu panemise päev, aga seekord ei liigutanud end praktiliselt üldse see päev. Lapsed viisin hommikul ära autoga ja ära tõin ka peale poe ringi autoga. Lihtsalt olemine oli kehv ja õues oli paha tuul ja veel miljon häda. Ühesõnaga vabandused, vabandused ja haigus pealekauba mõjutas.

Reedel tegin selle eest tagant järgi ka natuke trenni. Kokku sai läbitud jalgades üle 23 km. Sellest 8km joostes ja ülejäänud kõndides. Ajaliselt jooks 1 tund ja kõnd praktiliselt 3 tundi.

Laupäeva alustasin nädala viimase jooksuga. Oleks pidanud jooksma 8,5km, aga sai 6km ots tehtud. Jooksin ema-isa juurde (Marek sõitis rattaga) ja kuna Margusel uneaeg hakkas ka  otsa saama, siis ei hakanud lisaotsa juurde tegema. Ilmselt poleks vist jõudnud ka nii pikalt joosta, sest keha oli suhteliselt kange eelmisest päevast.

Rohkem see nädal trenni ei teinud. Pühapäeval ärkasin tuumanohuga ja andsin endale vaba päeva trennist. Ilmselt keha ikka ei saa terveks saada, kui ma talle üldse puhkust ei anna. Samas jälle iga kord, kui olen jooksu ära teinud sel nädalal, on õhtuni olemine just parem. Ei teagi siis kuidas selle haiguse ja trennide kombineerimisel käituma peaks.

Söömine on olnud enamuse ajast kava järgi. Laupäeval ema-isa juures olles võtsin küll vabalt, aga teadlikult. Samamoodi nädala sees üks õhtu oli kava väline (kui tervis24.com nänni katsetasime). Kuna kumbki neist polnud selline emotsioonide ajendil õgimine, siis pole pettunud ka, et need siia nädalasse sattusid.

Kokku sai trenni tehtud 9 tundi 7 minutit ja 8 sekundit. See 9 tundi on vist minu jaoks selline väga sobiv aeg, sest juba kolm nädalat jutti on nädala trennide kokkuvõetud aeg just sinna kanti jäänud.
Järgmisel nädalal on laupäeval üks spordiüritus Paides. Kindel veel pole, et lähen, aga huvi on küll. Kas keegi on ehk minemas siitkandi inimestest?


laupäevane jooks pildisComments