Nädala kokkuvõte 18.04 - 24.04.2016

Jälle nädal möödas ja aeg teha kokkuvõte, kuidas need seitse päeva läksid vaadates trenni ja toitumise koha pealt.  Trenni poole pealt võiks nuriseda, sest ajaliselt jäin eelmistele nädalatele kõvasti alla. Ainult 3 tundi ja 50 minutit tuli treeningute ajaks. Samas jõudsin kolm korda jooksma (küll pika jooksu asemel sai lühike, aga siiski). Puhkepäevi trennist tuli kolm, aga ükski neist päevadest ei möödunud konkreetselt puhates. Näiteks laupäeval sai päris palju liigutatud oksi tassides, aga seda trennina kirja ei pane.

Trennid: 
Esmaspäev - puhkepäev 
Teisipäev - jooks 36min, kõndimine 53min
Kolmapäev - jooks 20min, kõndimine 20 min
Neljapäev - jooks 60 min
Reede - kõndimine 40 min 
Laupäev - puhkepäev
Pühapäev - puhkepäev 

Söömise pool läks see nädal natuke nihu. Kui nädala algus veel oli hea ja tore, siis reede ja laupäev läksid rappa ja korralikult. Pühapäeval, kui jälle kodune olin, siis sain enamvähem asjad paika tagasi. Ei teagi, millest selline maiustamise isu tuli. Ilm oli kole, tuju polnud kõige parem ja nii ta läks. Kusjuures neljapäeval, Priidu sünnipäeval, suutsin tegelikult endale ette pandud raamides püsida. 

Kaalu koha pealt nägin korra 85 ka ära, aga nädalalõpp nullis selle tulemuse ära. Järgmise nädala lõpuks püüan juba 84 ka kätte saada :) Järgmise nädala lõpus juba kuulõpp ka ju. Kes teab, ehk teen siis mingi korralikuma pildi ka endast, et võrdluspilti jagada. 


Comments