Nädala kokkuvõte 28.03 - 3.04.2016

Selle nädalaga võin täitsa rahule jääda. Kuigi nädal algas tubaselt Marguse haiguse tõttu, siis kokkuvõttes olen päris tubli olnud.

Esmaspäeval ja teisipäeval trenni ei teinud üldse. Margus oli esmaspäeval veel päris sülekas. Käisime arsti juures ära ja saime rohud peale. Peale seda hakkas järkjärgult olemine paranema. Teisipäeval oli juba tavaline Margus tagasi, aga kohe õue temaga ei julgenud minna. Tubase aja kasutasin, et likvideerida segaduse, mis oli tekkinud nende paari päevaga, kui Margus sülekas oli. Söömine oli mõlemal päeval ilusti kava järgi. Nende kahe päevaga läks kaotsi üks jooks, mis oli kava järgi ette nähtud.

Kolmapäeval saime juba välja kõndima. Muidu oli plaanis küll alles neljapäev minna, aga kuna tuult absoluutselt polnud, siis käisime juba päev varem. Umbes tunnike sai kõnnitud. Söömine jätkuvalt kava järgi, kuigi sel päeval oli meeletu näksimise isu. Aga sain võitu :) 

Neljapäev tuli juba traditsiooniliselt trennirohke. Hommikut alustasin jooksuga (intervalljooks), Pärastlõunal kõndisin Kabalasse ja hiljem sealt tagasi (kokku umbes 50min). Vahepealse aja tuuseldasime spordisaalis, sest siis on lasteaeg seal. Kuna mul oli lapsehoidja käe pärast, siis sain ise ka veidi korvi visata, saalihokit mängida ja palli niisama visata lastega. 

Kui lapsed koju said, läksin ise Margusega veel aeroobikasse ka. Kuna eelmine kord tekitas Margusele päris suure trauma (järgnev öö oli ka nii rahutu peale seda emme taganutmist), siis mõtlesin proovida, et võtan ta kaasa. Põdesin küll palju, aga tulemus oli väga hea. Nii head trenni pole ammu saanud :D Järgmine kord võtan ka kaasa. Söömine 5+! 

Reedel kõndisin hommikul 48 minutit, ja pärast veel veidi üle tunni. Söömine jälle ilusti kava järgi. 

Laupäeval käisin hommikul jooksmas. Tegin kava järgse pika jooksu ära. Kuna eelmine nädal jäi pikk jooks vahele ja esimesel nädalal oli 5,5km läbitud, siis seekord pidin 6,5km jooksma. Nii ka tegin. Lõuna ajal kõndisime lastega 45 minutit, millest osa aega oli mul üks 17kg kaaluv kutt seljas. Õhtul tegin veel üle tunniajase kõnni. Söömine jällegi ilusti kava järgi! 

Pühapäeva hommikul mõtlesin, kas jooksen järgi selle jooksu, mis nädala algusega kaotsi läks või sõidan rattaga natuke. Kuna ma unustasin eelmisel päeval ema-isa juurest ühe asja kaasa võtta, siis otsustasin ratta kasuks ja käisin tõin selle asja ära. Seega 45 minutit rattasõitu sai trenniks. Tempo on ikka ulmeaeglane ja vahemaa (veidi alla 14km) üliväike võrreldes selle ajaga, kui siis 30-60km trennina korraga maha sõitsin. Aga alguse asi. Küll pikenevad vahemaad ja tõuseb kiirus. Ahjaa, söömine oli ka nii, nagu ette nähtud.

Seega nädala jooksul sai kokku trenni tehtud 9 tundi 11 minutit ja 49 sekundit. Üle kolme nädala üks asjalikum nädal jälle. Ka toitumine oli see nädal väga hea. Ainult kaal millegi pärast ei taha minuga väga nõustuda. Selle ulmelise kaalutõusu, mis esmaspäeval vastu kaalult vaatas, sain alla tagasi, aga lisaks nagu ka väga midagi ära kaotada keha ei taha. Aga küll läheb, järgmine nädal ka nii tubli olen, siis vast ikka liigub edasi alla poole, nagu peab ;)


Comments