nädala kokkuvõte 4.04-10.04.2016

See nädal oli veidi teistsugune, sest ka lastel oli tunduvalt suurem tamp liikumise koha pealt peal. Kuna koolibuss oli nädala alguses katki, siis otsustasime, et see nädal liigume oma jalgade abiga (kes kõndides, kes rattaga) lasteaeda ja kooli. Ime kombel olid kõik osalised täitsa rõõmsad reedeks veel sellise liikumisstiili üle, vingumist polnud kübetki ja Mareli arvas reedel, et ka järgmisel nädalal võiks nii liigelda.

Nädal algas jooksuga. Jooksukavasse tuli uut moodi jooks- kolmese intervalliga. Katsetasin kohe hommikul selle ära. Kuigi oli väga väsitav, siis omamoodi huvitav ka. Ajaliselt lühem ka, kui tavaline jooksutrenn. Ainult pool tundi. Lisaks jooksmisele sai tehtud kaks kõndi, ajaliselt kokku poolteist tundi. Söömine oli ilusti kava jägi.

Teisipäeval olid jalad veidi kanged ja püsisin kõndimise peal. Kolm korda sain kõndima. Esimene kord 55 minutit, teine 25 minutit ja kolmas 35 minutit. Söömine ajaliselt veidi mööda, aga toidud täpselt need, mis ette nähtud.

Kolmapäeval sai ka kolm korda kõnnitud. Esimene ring 51 minutit, teine 23 minutit ja kolmas 29minutit. Söömine korralikult ettenähtud toitudega.

Neljapäeval tegin hommikul nädala pika jooksu ära. Sain oma 7,6km ära joostud ilusti. Kasutasin sel hooajal esimest korda oma adidase jooksutosse ja tempo oli kohe tunduvalt kiirem, kui tavaliselt. Eks oma osa mängis rollis ka see, et osa maast jooksin suure tee ääres, mitte meie auklikul, porisel kruusateel. Lisaks tegime Margusega esimese rattakatsetuse kokku 22 minutilise sõidu näol. Ja õhtul peale laste spordisaali kasutusaega olime veel terve meeskonnana aeroobikas ka. Marek kõndis niikaua lindil, Mareli alguses tuuseldas niisama ringi, aga pärast tegi aeroobikat ka. Mina sain 45 minutit trenni teha, siis murdis väsimus Marguse maha ja tuli suur jonn peale. Peaaegu sain lõpuni õnneks trenni teha. Söömine ilusti kava järgi.

Reede algas rattasõiduga, Margus kaasas ikka. Seega ajaks 22 minutit (temaga väga pikalt sõita ei kannata, kui tuuline on ja seda ta on olnud). Lõuna ajal kõndisime Mareliga Kabalasse mänguväljakule ja pärast Mareku tunde tulime jala tagasi ka. KOkku ajaliselt kõnnitud veidi alla tunni aja. Õhtul käisime veel perekondlikult lastega ujumas. Marekul oli trenn, Mareli katsetas ka veidi ujumist abivahenditega ja meie Margusega hüppasime lastebasseinis ringi. Tegin veel erinevaid harjutusi jalgadele, aga trennina seda kuidagi kirja panema ei hakka. Söömine viis pluss.

Laupäev oli täielik puhkepäev. Isa pidas oma sünnipäeva ja võtsin vabalt. Söögi poolt lubasin endale ühe toidukorra sünnipäeva toitu ka, milleks õnneks suuremas osas olid tomatid ja grillitud liha. Ühesõnaga ei midagi hullu. Ahjaa, tegelikult veidi ikka kõnnitud sai, aga ei mõõtnud aega ega maad. Ja tempo polnud ka suurem asi. Aga samme sai omajagu.

Pühapäeval oli vaja teha üks jooks ja pikem rattasõit. Hommikul ärgates aga polnud keha üldse seda nägu, et võiks trenni teha. Mingi viiruse pisiku olin vist ka Priidult külge saanud, sest köha oli jube kinnine ja hääl oli parematele jahimaadele läinud. Nii saigi hoopis tervist hoitud ja toas koristatud hoolega.

Kokku sai nädala jooksul trenni teha 9 tundi, 7 minutit ja 58 sekundit. Eelmise nädalaga peaaegu sama palju. Üks ettenähtud jooks jäi küll ära, aga üldjoontes olen nädalaga rahul. Vähemalt kaal hakkas liikuma jälle :)


Comments