Tervis puhtast loodusest

Üks päev saabus mulle pakiautomaadiga parim kingitus. Sain terve karbi täie tervist ja seda otse puhtast loodusest. No saatja tegelikult oli tervis24.com, aga tervist oli seal pakis päris mitmel erineval kujul ja seda kõike võimalikult puhtal kujul.

Tervis24.com on e-pood, mille tootevalikus on üle 800 superfoodi, vitamiini, toidulisandi ja muu tervisetoote, millest enamus on mahetooted. Seega valik on väga suur ja lai ja ilmselt leiad kõik, mida otsid. Ja kui ei leia, siis tasub neile kirjutada ja nad püüavad su otsitud toote sinu jaoks leida ning pakkuda seda hea hinnaga.

Hinnad on seal lehel tõesti mõistlikud. Kui veel kliendiks ka registreerud, siis saad lisa allahindlust 7% näol. Üks hea asi, mis veel nende lehelt leidsin ostutingimuste juures on see, et kui osta 50 eurone kinkekaart, siis tasuma pead selle eest 40 eurot. Päris hea kingiidee inimesele, kes oma tervisest hoolib.

Natuke saatmisest ka. Tervis24.com kasutab transpordina nii pakiautomaate kui postkontorit. Täpselt nii, nagu sulle mugavam on. Üle 50 eurose tellimuse puhul postikulu ei lisandu.

Aga nüüd mu kingipaki juurde. Kui ma paki lahti tegin, siis olin nagu väike laps jõulude aeg. Osa asju olid minu jaoks võõrad ja ootasin huviga katsetamist, osad olid vanad, head tuttavad, mida oligi vaja kappi juurde muretseda. Kõiki asju veel katsetanud pole või pole piisavalt kaua katsetanud,
aga paari asja kohta tahaks juba paar sõna kirja panna.

Kuna ma palusin pakki lisada midagi ka lastele katsetamiseks, siis nendest me ka alustasime. Saime ühed maisihelbed ja kaht sorti müslit, mis kõik on mahetooted. See oli kui rusikas silmaauku, sest muidu ma ju koju mingeid krõbinaid ei osta ja meil lastega on selle tõttu mitmeid vaidlusi olnud. Nüüd sain lastele näidata, et need krõbinad võivad olla ka tunduvalt tervislikumas astmes, kui mingid kausikesed, riisikesed või kolm sõpra.

Maisihelbed läksid kõige paremini Marekule peale. Maitsesin ise ka ja tuli kerge nostalgia peale. Kui ise väike olin, siis olid meil ka kodus need õige maitsega maisihelbed. Kergelt krõmpsuvad ja mitte väga magusad. Enam ma pole väga poes selliseid leidnud ja oli hea kogeda uuesti seda õiget maisihelbe maitset. Pealegi, kui need on tehtud võimalikult tervislikul viisil, siis seda enam kutsub midagi sellist lastele kiireteks hommikuteks toiduvaruna ostma.

Cappuccino müsli oli suur üllataja ja Mareli lemmik. Kuna ma ise kohvi ei joo, siis kartsin, et maitse jääb väga võõraks. aga võta näpust. Väga hea oli. Enamus pakist läks siiski Mareli kõhtu, sest talle meeldis see meeletult. Käis teine isegi paljalt seda pakist söömas.

Mandli-apelsini müsli oli väga hea oma eheda maitse pärast ja seega minu lemmik. Kui piim peale valada, siis on täpselt apelsinimahla maitse piimal ja müsli ise seal sees ka nii hea. Ei ole üleliigselt magustatud ning maitse on täpselt, nagu oleks müsli äsja ahjus valmis saanud.

Margus sai ka natuke katsetada asju. Talle läksid väga hästi peale jõhvikad. Arvasin esialgu, et need on hapud, aga ei olnud. Täitsa mõnusad vahepalaks näksida või müsli sisse panna, nagu mul endal plaanis on.

Muid seemneid-marju veel proovinud ei ole, aga küll jõuan. Lisaks söödavatele vitamiinipommidele, sain ka tableti kujul tervist. Neid hakkasin kohe võtma ja ühe kohta võin juba praegu öelda, et tundub mõjuvat. Selleks on TRIPHALA, mis on hea vahend seedimise korrastamiseks. Lisaks toimib see ka immuunsussüsteemi stimulaatorina, tugeva antioksüdandina ja silmade tervendajana. Triphala toidab silma närve ja kudesid ning parandab nägemist.

Teine tablett, mida hakkasin tarbima, on astaksantiin. Astaksantiin  on vetikapreparaat, mida peetakse maailma tugevaimaks antioksüdandiks ehk immuunsüsteemi tugevdajaks ja põletike vastu võitlejaks, Mõjust aru veel ei saa, aga seda ilmselt peabki pikemat aega võtma, et mõju tunnetada.

Lisaks sain veel kookosjahu ja chia seemned, mida olen ka varasemalt kasutanud ja minu jaoks end ammu ära õigustanud. Marjadest sain veel goji marjad ja sidrunväändiku marjad. Mõlemad head vitamiinipommid ja leiavad kindlasti osaliselt tee müsli sisse hommikuseks energiaallikaks. Müsli või salatite sisse leiavad oma tee ka kanepiseemned, mida pole mitte kunagi proovinud. Aga idee järgi peaks need väga head olema naha, küünte ja juuste korrashoidmiseks.

Selleks, et ka teie saaksite natuke osa sellest tervisest, mida on võimalik läbi toiduainete saada, teeme koostöös tervis24.com lehega ühe loosimise ka. Sellest saate juba täpsemalt lugeda lähiajal minu blogi lehelt.
Comments