Toiduteisipäev 12.04.2016

Toiduteisipäev on postitustesari, kus kirjutan üles ühe päeva toidud, olenemata, kas sel päeval on toitumine 5+ või alla igasuguse arvestuse. Kirja lähevad kõik ampsud, näksimised ja ka õhtused voodis söödud salaampsud (neid loodetavasti siiski ei tule). Kommentaaridena on alati oodatud konstruktiivne kriitika, kiitused, lohutused jne.

***

Kuna mul eile polnud aega ega viitsimist arvutisse kiigata, siis panen täna tagant järgi kirja, mida sõime. Marguse kohta võin vaid nii palju öelda, et lõuna ajal sõi natuke tatart ja õhtul kamapallidega jogurtit. Muul ajal sai rinda. 

Hommikusöögiks oli muna ja juust rukkileival. Kaks viilu ja kurki ka kuhjaga peale. 

Järgmise toidukorrana oli oode. Selleks olid viinamarjad. Kuna lõunasöögi aeg langes täpselt sellisele ajale, kui ma kodus polnud, siis otsustasin oote enne ära süüa ja lõunasöögi süüa koju jõudes. Lõunasöögiks oli hakkliha ja tatar. 

Õhtusöögiks pidi olema tüümiani-kanapasta, aga kuna me olime nii kaua õues õhtul, siis lihtsalt ei jõudnud õhtusöögini. Panin kaks banaani nahka ja kõht sai piisavalt täis. 

Lisaks söömisele ja muudele tavalistele päeva tegevustele sai päeva jooksul natuke kõnnitud, rattaga sõidetud, joostud ja niisama õues aega veedetud. Väga mõnus päev oli. Kahjuks aga just sellistel päevadel tekib väike viitsimatus köögis vaaritada ja kipun valima toite, mis on juba tuttavad ja mille saaks eriti kiirelt valmis.


Comments