Toiduteisipäev 19.04.2016

Toiduteisipäev on postitustesari, kus kirjutan üles ühe päeva toidud, olenemata, kas sel päeval on toitumine 5+ või alla igasuguse arvestuse. Kirja lähevad kõik ampsud, näksimised ja ka õhtused voodis söödud salaampsud (neid loodetavasti siiski ei tule). Kommentaaridena on alati oodatud konstruktiivne kriitika, kiitused, lohutused jne.

***Hommik algas Margusel kella seitsme ajal tissitamisega. Ega ta ise väga ei tahtnud ja see oli pigem minu peale surutud söömine. Ei tahtnud, et tal õues kõht tühjaks läheks, kui teisi bussi peale saadame. Väga ta ei söönud ka, seega sai 8.15 ajal uuesti proovitud ja muuseas ka ta sellega magama pandud. Meil on jälle tekkinud komme tissi otsas magama jääda. Ehk siis rinnaga söömine hakkab järjest enam mõnulemiseks muutuma.

Mina ise sain süüa hommikust siis, kui Margus jäi magama. Hommikuks oli müsli piimaga. Tegin pühapäeval suure portsu ette ja põhimõtteliselt peaks enamvähem nädal aega jutti saama seda süüa, kui muud teha hommikuks ei viitsi. Aga vast päris nädal jutti seda ei söö ja proovin vahepeal ikka muud ka hommikuks teha.

Margusel oli järgmiseks söögikorraks jälle rinnapiim. Seda siis jällegi minu peale surutult, kuna oli vaja hakata Türile minema. 10.30 ajal oli söögikord Margusel, mina ise ei jõudnud jälle enne minekut süüa.

Teel autoni sõi Margus veel mõned kalakesed, mis autosse igaksjuhuks tema tarbeks kaasa võtsin. Talle pakkus nii nalja, et ma teda kala haaval söödan ja kui suu tühjaks sai, siis nõudis aga häälekalt uut ampsu.

Mina ei jõudnud veel söömiseni kahjuks nii pea. Nii kiire oli kogu aeg ja kui lõpuks avastasin, et sööma peaks ka, oli kell juba 16 õhtul. Margus sai vahepeal 12.45 ja 15 ajal rinda. Nii jäi lõunasöök täiesti vahele.

Õhtusöögiks tegin hakkliha ja tatart. Kuna ma, ahnepäits, ostsin lihaautost 10kg hakkliha, siis hakkasin otsast seda kohe usinalt kasutama. Margusele pakkusin ka, aga ta ei tahtnud seda. Millegi pärast ta viimasel ajal üldse ei taha sooja toitu ja ka muid asju võtab väga vähe. Varem ei tohtinud tema ette söögiga ilmudagi, aga nüüd on tal kõigest täiesti savi, välja arvatud, kui Priit õuna sööb.

Enne ja pärast 
Õhtul sõin veel kolm kiivit, et liiga tühjaks kõht ei jääks. Tegelikult ju toidukorra vahele jätmine ei ole üldse hea, aga mu keha kuidagi puudust sellest küll enesetunde järgi ei tundnud. Aga edaspidi siiski üritan ikka selliseid olukordi vältida. 

Kaalunumber oli ilus 86,1kg. Langeb küll vaikselt, aga vähemalt langeb. Muud vaja polegi! 

Ahjaa, mainin siia lõpetuseks igaksjuhuks ära, et kes instagrami kasutab, siis seal olen ma tunduvalt aktiivsem, kui blogis. Nii, et võite instas mind üles otsida - Maris ja maailm_blogi.  Ja osalege ikka tervis24.com loosis ka  (LINK). 

teisipäevane trenn Comments