EBA 2016 - Kas minna? Mida selga panna?

Eesti Blogiauhindade jagamine on tulemas. Eelmine aasta ma ei käinud seal. Olin parajalt rase ja ei olnud mingit suurt soovi end sinna kohale veeretada ja pildistada lasta. Muidugi oleks tahtnud näha mõningaid blogijaid, aga sel hetkel said mineku üle kaaludes miinused ülekaalu plusside suhtes ja minemata jäigi.


Ka see aasta ma algul mõtlesin mitte minna. Aga kuna praeguseks on selgunud, et päris üksjagu minu lugemislisti blogijaid kohale lähevad, siis mõtlesin end ka Tallinna ajada sel päeval. Tahaks päriselus ka nendega paar sõna vahetada.

Olen endale juba transpordi valmis sebinud ja Priitu teavitanud tema õnnest veeta oma elu esimene õhtu kolme lapsega üksi kodus olles. Suurematega pole probleemi, aga Margusega küll. Kuigi ta õhtuti rinna otsas enamasti magama ei jää, on ta harjunud enne und rinda saama ja öösel ka, kui miski und segab. Kuna ma tisse koju jätta ei saa, siis saab see õhtu paras katsumus ilmselt olema.

Marguse unele saamine sel õhtul  oligi kõige suurim põhjus, miks ma mineku peale esialgu üldse ei mõelnud. Margus on harjunud igal õhtul minu kaisus magama jääma ja mul pole väga usku, et sel õhtul ta lahkelt lepib teiste asjaoludega. Võib olla ma eksin ja ta on sama tubli laps nagu siis, kui Maijooksul käisin.

Teine asjaolu, mis minekut esialgu takistas oli transport. Teate ju küll, et ma pole Tallinna sõber. Seega ma ise seal linna vahel kohe kindlasti ei sõida. Aga ma sain endale autojuhi, kes on Tallinnaga hästi tuttav ja kes hea meelega sõidutab mind.

Nüüd on jäänud vaid küsimus, et mida selga panna. Dresscode on smart casual.  Marimelli blogist sain väga hea seletuse, et mida see täpsemalt tähendama peaks. Paar mõtet juba eksleb peas ka, aga ilmselt teen mõned päevad enne üritust riide proovimise päeva ja palun ühel inimesel sunniviisiliselt hinnata, mis oleks parim valik mulle. Enda peaga võin äkki väga mööda panna riietusega. Maakas, nagu ma olen :D

Tegelikult riietusest suurem mure on sellega, et mida jalga panna. Selles valdkonnas on mul küll kerge paanika. Tahaks midagi mugavat, aga päris baleriinadega on kahtlane olla :P Kingadega on selline lugu, et mul väga neid pole ja mis on, siis on kas suureks jäänud (jah, ka jalanumber muutub kaalulangusega) või liiga kõrged, et mugavalt end tunda. Aga veel on aega see probleem lahendada.

Kuidas teiega? Kas on plaanis üritust kaema minna?


Comments

 1. Mul oli esialgu plaanis panna väga pidulik kleit selga. Kui aga dresscode välja öeldi, tundus see kleit liig. Aga pähe kargas mingi kindel visioon ja täna kammisin ca 2h poode, et õige outfit leida :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma panen peaaegu kindlasti kleidi, aga pole veel kindel millise 😊 minu jaoks on see smart casual veidi tagasihoidlik ja tahaks ka ikka üles end lüüa, aga ilmselt see minu viga. Ei saa ju tihti lasteta välja ja kui juba lastakse, siis võiks ikka täiega üles end lüüa 😀

   Delete
 2. Ahjaa, mul titaga sama jama. Aga vast pääsen ikka lõpuks ta kaissu magama peale üritust :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma siin arvutasin, et kui üheks koju jõuan, oleks väga hea. Sõit ise võtab palju aega.

   Delete
 3. Minu on plaanis ka sel aastal minna. Kuna ma kandideerin samas kategoorias nendega, kes ka telereklaami tegid, siis ega võidulootust pole :D Aga oleks tõesti tore "elusast peast" näha inimesi, kelle blogisid ise lugenud või kes minu omasid lugenud.

  Riietusele pole veel väga mõelnud. Aga ma pole kunagi eriti enda üleslööja olnud, nii et valitud stiil sobib mulle :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks see stiil annab väga vabad käed, et lõpuks paneb igaüks selle, mis soovib. Välja arvatud dressid 😀

   Delete

Post a Comment