Juuste teemal

Ma olen jube laisk juuste eest hoolitseja. Enamasti lähevad hommikul juuksed patsi ja enne õhtut ma neid ei näpi. Praeguseks on juuksed juba niipalju pikad, et saab ilusti kinni punuda või siis kiiretel hommikutel sobib ka hobusesaba.

Ma ise pole tegelikult üldse rahul sellega. Tahaks kanda juukseid lahtiselt, aga see pole väikse lapsega mugav. Margusel on komme mu juustes mängima hakata ja kuna mu juuksed jätkuvalt on veel suhteliselt lahti, siis on pidevalt peod juuksekarvu täis. Siis võiks ju maha lõigata juuksed, aga see on nii suur muutus ja välja astumine oma tavapärasest mugavustsoonist juuste koha pealt. Olen paaril korral selle plaani võtnud, aga ei ole julgenud siiski teha.

Nüüd lähen uuele katsele. Kuna olen hetkel kaalus, milliseid numbreid nägin viimati kaalul nii umbes 7 aastat tagasi, siis tunnen, et oleks aeg oma välimuse muutusele veidi särtsu juurde anda. Aga ma ei suuda otsustada, kas ma tahaks seda anda pigem värvi näol või siis mõne julgema lõikusega. 

Üks lõikus, mis mind juba eelmisel korral lõikama minnes köitis, on siiani mõttes. See oleks põhimõtteliselt veidi pikem variant poisipeast. Selline, et saaks kerge patsi tukka punuda, aga see oleks patsi tegemiseks ka ainuke variant. Samas juuksed oleks nii lühikesed, et patsi polekski vaja. 


Aga ma tean, et see tukk hakkaks mind kiirelt häirima ja siis oleks pidevalt kas peavõru peas või klambritega kinni esimene osa. Lisaks pole ma üldse kindel, kas minu juuksed ka nii ilusti hoiaks sellise lõikusega (saan aru jah, et pildil on juuksed ikka soengusse sätitud veidi). Pärast on sellised lurud vastu pead ja vot sulle ilusat lõikust :D 

Teine variant oleks värviga mängida. Värvima pean ma nagunii, sellest ei pääse, aga siin jällegi suur otsustamatus, kas minna tumedamaks või heledamaks. See värv, mis praegu pooleldi juba välja kasvanud, ei ole ikka päris see, mida tahaks. Laste käest küsisin, siis Mareli on kindel, et tume pea sobib mulle rohkem. Ta üldse eelistab tumedaid juukseid, sest kui lasteaias üks õpetaja pea tumedaks värvis, siis ta kohe rääkis kodus sellest ja ütles, et õpetaja on nüüd niii ilus :D 

Õnneks ei ole veel kohe homme juuksuri minek ja jõuan veel kaaluda asja. Ise hetkel kaldun heleda poole, aga mis jällegi on minu jaoks väga turvaline valik. Ja kui lõikuses ka suurt muutust ei tee, siis olengi ikka oma turvalises tsoonis. Mis tähendab jällegi edasi oma hobusesabaga käimist. 

Pakkuge mingeid huvitavaid ideid, mida võiks proovida :) 

PS! Kui kellelgi on sellist asja kodus nagu juuretõstja, siis võib ka muljeid jagada, et kui palju sellest  kasu on. Tahaks soetada endale, aga uurin veidi enne maad, et kas on mõtet :) 


Comments

 1. Mul on juuretõstja ja olen sellega väga rahul. Juuksed hoiavad väga hästi pärast sellega tegemist ja samuti on kauem puhtad. Kasutan pea iga nädal, aga kindlasti mõnele üritusele minnes.

  ReplyDelete
  Replies
  1. aitäh kogemuse jagamise eest. Ilmselt pean ka ikka endale selle vidina muretsema. Õnneks pole see väga kallis .Aga kas kasutad ka mingit kuumakaitse vahendit enne selle kasutamist?

   Delete
 2. MA arvan, et see soeng võiks sulle väga hästi sobida!! Proovi kindlasti ära! ;)
  Ja värvi poolest pakuks ka heledat. Äkki maasikablond? :)

  ReplyDelete

Post a Comment