Kaalukaotuse 10 head külge

Pole ammu ühtegi listi teinud. Täna hommikul jäin peeglisse vaadates imestama, et kus mu tripleboobs on kadunud ja seega mõtlesingi teile kirja panna kümme punkti, et mida positiivset olen kaalukaotuses leidnud senimaani.

 1. Mul on kergem liikuda. Iga jooksusammu peale ei hakka ma hingeldama, treppidest saan kiiremini üles ja peale teist korrust ei ole tunnet, et olen piinakambrisse sattunud. 
 2. Mul on vähem riideid. Hea on see selles mõttes, et riideid on küll vähem, aga nad lähevad kõik selga. Nad olid enamuses osas enne ka mu kapis olemas, aga selles "kui ma peenemaks saan" riiulis. Õnneks seda riiulit mul enam ei ole (mis tähendab, et kui ma järgmised 10-15kg alla võtan, pean kindlasti suurema poodlemise tegema). 
 3. Mul ei ole tripleboobs´e. Teate küll need voldid, mis tisside all on. Nagu oleks kolm rida tisse kokku. Mõnel veab ja on ainult üks lisapaar voltide näol, aga mul oli neid lausa topelt seal. Lisaks ei ole ka enam seljapeal suuri pekivolte (natuke ikka veel on, aga voldiks ma seda enam ei nimetaks). Selle üle on mul isegi rohkem hea meel, sest seljapekivoldid paistavad riiete alt ikka väga rõvedalt välja. 
 4. Peale trenni ma ei näe enam välja, nagu ma oleks hapnikupuuduses tund aega olnud. Suuremana olin ma peale trenni alati näost lilla. Esmalt läksin punaseks, nagu enamus peale korralikku trenni, aga trenni lõpuks jõudsin ma alati punakaslillaks muutuda. Ah, see oli nii nõme. Nüüd saan, nagu teised normaalsed, peale trenni õhetava näoga ringi käia. 
 5. Ma saan kanda kleite. Ja mitte niisama kleite, vaid ka neid ümber keha hoidvaid. Minikleitidest õnneks ma pole kunagi hoolinud, seega kleidi pikkus jääb jätkuvalt emastaatusele kohaseks, aga tõsiselt hea tunne on peole minnes valida, milline kleit mulle kõige enam meeldib, mitte võtta see, mis üldse selga läheb. 
 6. Ma saan kanda normaalseid lühikesi pükse. Eks ma kandsin suuremana ka lühkareid, aga need nägid juba välja sellised "ma olen paks ja mulle ei tehta teistsuguseid pükse". 
 7. Mu nahk on tunduvalt paranenud. Mul ei ole vinne, mu nahk ei ole enam kare, laiguline ega kiskuv. Eks siin on oma roll ka kreemitamisel ja õlitamisel, aga kindlasti ka suurema koguse vee joomisel ja puhtamal toidul. 
 8. Mu seedimine on paranenud. Selline veidi delikaatne teema, aga kui enamus ütlevad, et söögi korrigeerimisel paraneb ka see valdkond, siis minu puhul on võtmesõnaks olnud jooksmine. Mina sain seedimise normaalseks alles siis, kui hakkasin regulaarselt jooksmas käima. Peale seda on vetsus käik kui normaalne hommikurutiini osa. 
 9. Ma saan end kerra tõmmata ilma, et hing kinni jääks või mõni keha osa ära surema hakkaks. Teate küll seda filmidest nähtud stseeni, kus naine istub mõnusas toolis kamina ees. Tõmbab jalad kõhu alla konksu ja tõmbab teki ümber. Võib olla veel loeb raamatutki. Nüüd saan mina ka nii teha. Ja püsida selles poosis kauem, kui minut aega. 
 10. Ma säran! Seda on nii palju mulle öelnud ja ma ise näen seda ka. Kui tuju on ka veidi halvem piisab vaid peeglisse vaatamisest ja naeratus tuleb näole! 

Mida sina oled oma kaalukaotuse juures kõige paremaks muutuseks hindaksid? 


Comments

 1. Maris sa oled niii nii tubli ;) Mul on siiralt hea meel sinu pärast ja elan sulle meeletult kaasa!!!
  Sa oled ilus ja sa tõesti särad!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Ma käin ikka sind ka piilumas. Ja tead, see kooliaasta lõpp on alati üks pingeline aeg. Seega ära ole üldse kurb, kui sel ajal kõik ideaalselt kaalu koha pealt ei lähe. Ma tean et varsti saame ka sinu samasugust listi lugeda!

   Delete
  2. Aitäh positiivsete sõnade eest. Sa oled armas. Ma püüan olla mitte kurb ja ma ei anna alla...Lihtsalt vahel ma ei mõista, mis mul ometi viga on, teine aasta jookseb ja ei midagi. Ometi ma tahan seda nii niii väga. Minu jaoks on ilus sale keha väga oluline, kleidid, sitsid ja satsid...Mul on piisavalt motivatsiooni allikaid, et see ära teha, võimalusi...Ja ikka ei midagi...
   Oh jah, aga ei hakka halama eks, punnitan edasi!!!

   Delete
  3. punnita muidugi! Ega mul läks ka ikka pikalt, et lõpuks asi liikuma hakkas. Minu puhul mõjus FitCatiga liitumine. Kati lihtsalt oskab väga motiveeriv olla :)

   Delete
 2. Väga motiveeriv nimekiri! Ma praegu veel enamust neist ei näe, aga tean, et kunagi... kunagi... Ja enne trenni on hea neid punkte lugeda, sest ma tahan kaaaaa!!! :)

  Tubli, et oled sellise tulemuseni jõudnud!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Endal ka hea lugeda, kui peaks tulema isu alla anda. Aga reaalselt selleks tagasilanguseks võimalust pole, sest ma saan kõikidest suureks jäänud riietest võimalikult kiiresti lahti 😁

   Delete
 3. Lemmikasi ongi keras istumine ilma, et kõhuvoldid häiriksid. Selle nimel tasub juba alandada normaalkaaluni kilogramme.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma usun, et kui ma veel kaalu kaotan, muutub see tegevus veel nauditavamaks :)

   Delete
 4. The Lean Belly Breakthrough Review

  Losing the weight is only part of the battle! And keeping it off can be an even BIGGER battle! But what if you knew how to keep the weight off permanently? How would that change your life and your future? Gain power over the scale once and for all!

  http://autobinarysignalssoftwarereviews.com/the-lean-belly-breakthrough-review/

  ReplyDelete

Post a Comment