Nädal aega kupumassaaži

Olen nüüd peaaegu nädal aega kupumassaaži teinud. Kuna pühapäeviti on mul enamasti nädala kokkuvõtete tegemine, siis hakkan edaspidi ka oma masseerimise vahe kokkuvõtteid just pühapäeviti tegema.

Tänaseks hommikuks olen masseerinud oma jalgu viis korda. Eile jäi tegemata ja kahel päeval sai kaks korda tehtud. Mulje masseerimisest on väga hea ja kui välja jätta sinikad jalgadel, siis on kõik viis pluss.

Mu nahk on juba selle viie päevaga tunduvalt paremaks muutunud. Mitte küll nii heaks, et pildi pealt väga suurt vahet näeks, aga küll see pilt ka tuleb. Seniks panen kirja kõik muud muutused, mida olen tähele pannud.

Kui negatiivsest alustada, siis jah - need sinikad. Kirjutasin varemgi, et mul tulevad need sinikad niisama koguaeg. No nüü dkuputamisega on neid pisikesi siniseid laigukesi jalgadel kohe eriti palju. Aga kuna olen nendega harjunud, siis need ei häiri mind.

Kuna muud negatiivset pole avastanud, siis liigume edasi positiivsete muutuste poole. Mu nahk on nii pehme! No selle eest ilmselt võib suurema au õlitamisele anda, aga mu jalad pole tõesti nii pehmed olnud sada aastat! Muidu ikka ununes õhtuti kreemitada, aga nüüd on ju kuputamiseks vaja jalad ära niisutada korralikult ja nii mul ongi nahkade meeletu karedus kadunud.

Ja teiseks positiivseks küljeks on cm-te kadumine. Mõõtsin enda puusa, reie ja sääre teisipäeva hommikul ära ja täna uuesti. Selle viie päevaga on juba suured muutused! Puusalt on kadunud 1cm, reielt 1,5cm ja mis kõige hämmastavam - ka säärelt on 1,5cm kadunud! Kusjuures säärelt ma ise näen hetkel kõige suuremat muutust ka. Muidu mul oli nagu kaks lauget küngast sääre tagaosas, aga nüüd on see tsellumägi kahanenud mõnuga.

Järgmine pühapäev uus kokkuvõte uute mõõtude ja ehk juba ka pildiga. Vaatan, kuidas tunne on :)

PS! Lisaks kuputamisele olen tervislikult toitunud, palju vett joonud, aktiivselt trenni teinud ja igapäevaselt tagumiku challengeid teinud. Seega kindlasti on ka neil oma osa.


Comments

  1. Ma olen ka teinud peaaegu ikka igal õhtul kupumassaaži jalgadele ja tõesti õlitamine ikka muudab naha nii pehmeks :) arvan, et hea, et nüüd alustasid, mitte suvel -siis kaovad päris suveks ikka sinikad ära.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Mõtlesin sinikate koha pealt seda isegi 😀

      Delete

Post a Comment