Nädala kokkuvõte 16.05-22.05.2016 ja kupumassaaži neljas nädal.

See nädal on olnud nii ideaalne, kui vähegi olla üldse saab. Igas valdkonnas on ainult edusammud ja ei oska kohe mitte midagi negatiivset välja tuua.

Trenni olen teinud täitsa asjalikult. Jooksmine on olnud muidugi peamine trenn, aga olen teinud ka veidi lihastrenni challenge´i harjutuste näol ja kõndinud ka päris mitu kilomeetrit maha. Panen lühidal iga päeva trennid kirja:

 • Esmaspäev: tund jooksmist, 48 minutit kõndimist ja 30 minutit lihastrenni 
 • Teisipäev: peaaegu tund aega kõndimist ja 15 minutit lihastrenni 
 • Kolmapäev: 46 minutit jooksu ja 45 minutit kõndimist 
 • Neljapäev: 1 tund ja 40 minutit kõndimist kahes osas, 16 minutit lihastrenni 
 • Reede: 1,5 tundi kõndimist kahes osas 
 • Laupäev: maijooks 43 minutit, pool tundi kõndimist 
 • Pühapäev: 35 minutit jooksmist 
Kokku on see nädal tehtud trenni 10 tundi 28 minutit ja 10 sekundit. Läbitud sai 60,43 km, millest 33,77km kõndides ja 26,66km joostes. Kui trennitunde on üle 10 tunni, siis võib nädala ikka väga õnnestunuks pidada. 

Söömise koha pealt oli lihtsalt super nädal. Tegin endale nädala alguses hommiku, lõuna ja õhtu jaoks söögid karpidesse valmis, et ei oleks libastumisi. Ainult vahepalad sai jooksvalt juurde teha. Aga nii hea mugav on ikka nii, et lähed ja soojendad toidu ja ongi kõhutäis valmis ja ootamas :) 

Ka kupumassaaži sai tehtud kuuel päeval. Ainult laupäevane, jooksupäev jäi vahele. Nahk on nii mõnus pehme ja see massaaž mõjub lisaks sentimeetritele ka venitusarmidele väga hästi. Kõht on tunduvalt ilusam. 

Numbritest siis nii palju, et kaalunumber oli täna hommikul 81,8kg. Vöö ümbermõõt vähenes nädalaga 2cm, reis vähenes 0,5cm, puus 1,5cm ja säär jäi samaks. See nädal oli ehe näide, et kui teha kõik nii, nagu ette nähtud, siis mõjub FitCati kava ikka pagana hästi! :) 

Enne maijooksu 


Comments

 1. Replies
  1. aitäh! Üritan edaspidi ka olla :)

   Delete
 2. Lihtsalt vaata ja imesta! Supertubli oled!!!! :) Ja väga-väga hea näed välja! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Enda arust näen ka juba hea välja. Lühikesed püksid jalga tõmmata pole enam suurem asi probleem ;)

   Delete

Post a Comment