Nädala kokkuvõte 2.05-8.05.2016

Kes tuli mõttele, et kokkuvõtted peaks just pühapäeval olema? Ilmselt ma ise see rumal olin, aga pean vist hakkama ümber muutma ja panema kokkuvõtete päevaks esmaspäeva, sest elu näitab, et enamasti pühapäeval ma arvutisse ei jõua. Seda enam, et üritan pühapäeva arvutivabaks harjutada. Aga lähme nüüd teemasse ka.

Eelmine nädal oli selline harju keskmine. Ei midagi hiilgavat, aga mitte ka päris null. Tegelikult söömise poole pealt võib hindeks küll panna 3 pika miinusega. Lihtsalt niivõrd palju aega olin kodust ära, et nii mõnigi toidukord jäi vahele ja kui ka märkasin sööma minna, siis pooltel kordadel oli söögiks midagi muud, kui oleks pidanud.

Trenni sai selle eest ikka tehtud. Esmaspäev algas rahuliku pea poole tunnise kõnniga. Seejärel kohe otsa 51 minutit jooksu. Hiljem, lõuna ajal, tegin veel 54 minutit kõndi. Lisaks kahe challenge´i kaks päeva.

Teisipäeval sai kaks korda kõndimas käia, kokku 1 tund ja 20 minutit. Lisaks kahe challenge´i kaks päeva.

Kolmapäeval oli rütm sama, mis esmaspäeval. Kõige pealt kõnd (24 minutit), siis jooks (48 minutit) ja lõuna ajal uuesti kõnd (1 tund 15 min). Lisaks muidugi jälle kahe challenge´i kaks päeva.

Neljapäeval käisin rattaga sõitmas natuke. 42 minutit ja kahes jaos. Lisaks jälle kahe challenge´i kaks päeva.

Reedel tegin ühe pika, 2 ja poole tunnise, kõnni. Marelil oli vaja peoproovi minna ja nii me kõndisime sinna, kõndisin kuni ta laulis-tantsis ja siis kõndisime koju tagasi. Kuna õhtul oli pidu ja koju jõudes oli suht laip, siis jäid challenge ülesanded ära.

Laupäeval alustasin päeva jooksuga (39minutit). Lisaks tegin challenge´i harjutusi kohe otsa ka. Ühes tegin kolm päeva, teises kaks päeva. Üritasn reedet järgi teha, aga kann hakkas küljest kukkuma peale seda, kui kokku juba üle 200 küki olin ära teinud :D

Pühapäeval tegin trennis puhkepäeva. Challenge´i kükke ka ei teinud. Selle eest aga kaevasin aiamaal päris tükk aega. Tegelikult oli seda aiamaa kaevamist pooltel päevadel sel nädalal ja kuigi ta on trenni eest, siis siia ajaliselt ei hakka seda kirja panema :) Etteruttavalt ütlen vaid ära, et ka see nädal saab veel aiamaal "trenni" hoolega teha.

Endomondo andmete järgi sai trenni kokku tehtud sel nädalal 9 tundi 52 minutit ja 5 sekundit. Joostes läbisin 20,05 km ja kõndides 36,31km.
Comments