Nädala kokkuvõte 25.04-1.05.2016

Möödunud nädalaga võib enamvähem rahule jääda. Järjest enam hakkab tunduma, et pean hakkama vist oma trenne nii ümber sättima, et esmaspäevast reedeni on trennipäevad ja nädalavahetus on nö tagavara päevad. Et kui jõuan midagi teha, on tore, aga kui ei jõua, siis ei ole ka hullu, kui need puhkepäevadeks jätan.
  • Esmaspäeval käisin hommikul jooksmas (36 minutit intervalljooks) ja pärastlõunal tunnike kõndimas. 
  • Teisipäeval käisin hommikul jooksmas (31 minutit) ja õhtupoole tund aega kõndimas.  + kaks päeva kaht eri tagumiku challeng´it.
  • Kolmapäeval käisin kolm korda kõndimas, kokku kestvuseks umbes 1,5 tundi.  + kaks päeva kaht eri tagumiku challenge´it.
  • Neljapäeval käisin hommiku jooksmas (1tund intervalljooksu) ja hiljem 21 minutit kõndimas.  + kaks päeva kaht eri tagumiku challenge´it.
  • Reedel käisin kaks korda kõndimas, ajaliselt kokku ligi tund ja 15 minutit.  + kaks päeva kaht eri tagumiku challenge´it + ujulas mõnus lõdvestus lihastele :) 
  • Laupäeval käisin küll kõndimas, kuid ilma endomondota, seega ei tea kui palju või kui kaua. Seega trenni arvestusse seda ei pane  + kaks päeva kaht eri tagumiku challenge´it.
  • Pühapäeval trenni ei teinud. Ilm oli lihtsalt liiga ilus, et seda trenniga "raisata". Liigutasin aga selle eest väga palju - aiamaal kaevamist, okste tassimist lõkkesse, vahepeal Marguse magama kõndimist jne. + kaks päeva kaht eri tagumiku challenge´it.
Ajaliselt sai kokku trenni teha sel nädalal endomondo arvestuse järgi 7 tundi 27 minutit ja 17 sekundit, aga sellesse aega ei kuulu tagumiku harjutused. Kel vähegi huvi teha mingeid challenge´i stiilis harjutusi, siis soovitan google play´st uurida ja tõmmata sealt alla mõned rakendused. Hulga motiveerivam, kui mingi paberi järgi harjutuste tegemine ;)

Söömisest ka. Viis pluss nädal oli. Laupäeval olime küla peal ja võtsin vabamalt, aga ei midagi ulmelist suhu ei läinud. Kaal polnud pühapäevaks küll see, mis lootsin, aga paarsada grammi siia-sinna ei tapa mu praegust motivatsiooniindu küll :) Hetkel kaal 85,2kg.

Lubasin küll mingeid võrdluspilte ka jälle, aga no ei ole aega olnud ja mu digikas on hetkel välja laenutatud ka. Kui tagasi saan, siis tulevad ka pildid. Enda arust veidike juba muutust eelmiste piltidega võrreldes ikka on ;)


Comments