Nädala kokkuvõte 9.05-15.05.2015 ja kupumassaaž vol3

Siit tuleb üks nädala kokkuvõte. Ma ei teagi, kas olla nädalaga rahul või mitte. Ilmselt peaks olema, aga miski sees ikka kripeldab, et võiks olla parem. Ah, nagu ikka surun selle kripelduse alla, sest kui ma nüüd päris ausalt ütlen, siis olen ju tubli! Aga jah, võiks natuke veel tublim olla :D Ühesõnaga võiks ma nii jätkata lõpmatuseni. Eks igaüks ise otsustab, kas tema arvates olen olnud tubli või mitte. Seega numbrid on sellised.

E: jooks 45 minutit, ratas 22 minutit + 2 tagumiku challenge´i 1 päeva harjutused 
T: Peaaegu 2,5 tundi kõndi. Seda kolmes jaos 
K: 42 minutit ratast (kahes osas) + 2 tagumiku challengei 1 päeva harjutused 
N: tund kõndi ja nõks üle tunni (intervall) jooksmist + 2 tagumiku challenge´i 2 päeva harjutused 
R: 31 minutit jooksu ja veidi üle tunni kõndimist + 2tagumiku challenge´i 1 päeva harjutused 
L: tagumiku challenge´i harjutused (ühest 1 päev, teises 3 päeva) - sain mõlemal challenge´il esimese taseme läbi. Uuest nädalast uue taseme juurde. Võtan miskit vist veel juurde. 
P: PUHKEPÄEV! 


Kokku läbitud 56,57km, trenni tehtud ajaliselt 7 tundi ja 58 minutit ja kaloreid kulutatud trenniga üle 5000 :) 

Järgmine nädal tuleb ilmselt veidi tagasihoidlikum, sest neljapäev ja reede on plaanis väga vaikselt võtta. Et ikka laupäevaks oleks keha ja vaim välja puhanud :) Kes veel laupäeval jooksma minemas? 

***

Et ei peaks veel üht kokkuvõtte postitust täna tegema, siis panen kuputamise muljed ka siia kirja. Mhh, see nädal pean pea norus ütlema, et pole väga palju masseerimiseni jõudnud. No päevad on lihtsalt käest nii läinud ja päris mitu õhtut olen koos Margusega magama vajunud olenemata, et olen endale lubanud mitte magama jääda. Aga väsimus on nii suur olnud. 

Kuna sel nädalal läks suure une raisku paaril päeval  masseerimine, siis võtsin nüüd plaani, et hakkan hoopis hommikuti kupuga end mudima. Täna tegingi hommikul kohe peale ärkamist. Ütleks, et hommikul on see mudimine vähemalt sama mõnus kui õhtul enne magama minekut :) ja kui õhtu on aega ja soovi, siis võib ju õhtul teist korda lisaks teha.  

Numbrid ka kirja. Kuna hakkasin nüüd ikka kõhult ka tegema (küll väiksema intensiivsusega ja mitte igapäevaselt), siis pean ära mainima, et vöö ümbermõõt kahanes sel nädalal 2cm. Kuna see oli päris pikalt ühe koha peal seisnud, siis olin väga häppi vöö ümbermõõtu mõõtes. Puusalt läks jälle 1cm, kintsult 0,5cm ja säär jäi samaks, mis eelmine nädal. 

Lubasin see nädal siis pilti ka. Panin Priidu hommikul oma koibi pildistama. Ütlen juba ette, et minu arvates pole ikka pildi pealt suurt vahet näha, aga ma ise tunnen küll vahet. Püksid on ikka tunduvalt paremini jalas. Mis sellest, et ümber on ikka veel. Jalad pole enam nii laigulised ja nahk on hulga pehmem ja käele mõnusam katsuda :) 


PS! See sinikas viimasel pildil on näide, millised sinikad mulle niisama tekivad. Aga peale kupumassaažiga alustamist on neid isegi vähemaks jäänud :) 


Comments

Post a Comment