Nädalavahetus pildis

See nädalavahetus oli nii kirev. Pole ammu olnud sellist nädalavahetust. Juba ainuüksi selle pärast, et pole nii ammu väljas söömas käinud. Üritasin ikka koguaeg fotokat või telefoni ligi hoida, et pilte ka teha. Üritangi nüüd kokkuvõtet tehes pigem piltidele kui jutule keskenduda.

Reede algas emadepäeva peoga. Supertore üritus ja laste kingid ka nii lahedad. Mareli kinkis potilille, Marek ilusa kaelakee. Perepilti teha ei saanud, sest Margus arvas seekord jälle tore olevat ukse taga issiga istuda. Tegime siis kodus eraldi pildi emmega.Laupäeval alustasime päeva aiatöödega. Marek tahtis hirmsasti muru niita. Natuke sai niita küll, aga kuna niiduki töökorda seadmine andis märku, et peaks hoopis uut minema otsima, siis tegime päeva plaanid ümber.

Panime linnariided selga ja läksime töö tegemise asemel hoopis Viljandisse. Me eriti ei võta ette lastega ehituspoodides kolamist, aga seekord oli nii vaja ja mõtlesime siis juba kuskile koos välja sööma ka minna.
Autosõidu leevendamiseks võttis Marek oma lemmik ajaviite kaasa - hunnik koomikseid. Andis meile Mareliga ka taha lugeda-uurida sõidu ajaks.

Laupäeva õhtul käisin sõbranna pisikest beebit vaatamas, aga sellest pilti ei jõudnudki teha. Eks tuleb ruttu uuesti minna, et pilti saada :)

Pühapäeva hommikul tegi Mareli mulle üllatuse :)


Edasi jätkus päev minu ema juures, et ka talle emadepäeva puhul õnne soovida. Lapsed said hommikupooliku õues teistega mängida. Aga et päev raisku ei läheks, siis üle paari tunni olla seal ei saanudki. Kodus oli vaja aiamaad kaevata.
Koju tulles pani Priit lastega kõigepealt batuudi kokku, mille ma omale emadepäevaks ostsin. Margus istus niisama ja ootas seni, kuni teised batuudi kallal toimetasid.Mina olin juba sel ajal ninapidi mullas, aga sellest pilte pole. Kui aiamaa lõpuks üleni kaevatud saan ja peenrad ka kõik maha, siis saate ka sellest poolest pilte näha :) Ahjaa, Priit sai kasvuhoone ka lõpuni valmis. Nüüd vaja veel maapind "paika" saada ja võib taimed maha panna.

Lõpuks viie-kuue ajal hakkas kõht tuppa külmkapi ligi nuruma. Seniks, kuni Priit meile süüa tegi, mõnulesime meie Margusega vannis. Peale seda õhtusöök ja oligi voodisse minek. Voodis jäi vaid üle tõdeda, et kuigi tehtud sai palju nädalavahetusega, siis aega jäi ikkagi liiga väheks, et teha ära kõik, mida oleks tahtnud.


Comments