Neljas kuu FitCatiga - võrdluspilt

Nädala sees täitus neljas kuu, mil olen oma toitumist ja trenni teinud FitCati kavade järgi. See kuu oli üle pika aja üks kuu, kus tundsin, et olen ennast uuesti üles leidnud sellel raskel ja konarlikul kaalulangetuse teekonnal.

Ega pikka juttu polegi mõtet rääkida. Lähen kibekiirelt numbrite juurde, sest enamasti need huvitavad teid kõige enam. Neljanda kuuga vähenes vööümbermõõt 3 cm, seega on kadunud FitCati ajal vöölt 18cm. Kui enne seda kuud sain küll aru, et mõõdud on vähenenud, siis praegu number 42 suurust pükse jalga tõmmates jõuab reaalselt kohale, et tegelikkuses on ka mõõdud väiksemad. Lisan vist ära, et jaanuaris oli mu püksi number 46/48.

Kaalu on see kuu läinud vähem, kui lootsin. Kaks kilokest. Aga kuna tean, et cm-id on kadunud nii vöölt, puusalt kui reielt täitsa ilusti, siis kurb pole ma üldse selle numbri üle. Jah, saaks paremini, aga nagu Kati ise mulle toetuseks ütles, et vahel tuleb elu vahele ja kõik ei ole nii ideaalne kui tahaks, seega ei tasu olla pettunud. Ja ei olegi.

Kokku on kaalu FitCatiga kadunud juba 12,2kg. Kuna enne seda toitumiskava sain jaanuari esimese 12 päevaga ka veidi kaalu langetada, siis selle aastanumbri sees on kaalunumber vähenenud lausa 15,7kg. Hip-hip-hurraaa!

Kui toitumiskava jälgimise koha pealt numbreid välja tuua, siis ilmselt olen toitunud nii umbes 75% kava järgi. Seega võime kõik ainult aimata, kui head numbrid siin oleks, kui ma 100%-selt Kati nõuannete järgi toimetaks. Üritan ikka iga kuu selle ilusa 100% juurde jõuda, aga nagu ikka - elu tuleb lihtsalt vahele. Eriti, kui sul on kolm last.

Panen siia väikse pildi võrdluse ka. Ja kas keegi julgeb öelda, et ma olen ebaõnnestunud omadega?Comments

 1. Väga super näed välja ja nii tubli oled :)

  ReplyDelete
 2. Oiii, nii ilus tulemus! Väga, väga tubli oled!

  Pluss Su jooksud ja sportimised teevad kadedaks ;)!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Sinu, kui minu eeskuju, suust on seda eriti hea kuulda :D

   Delete

Post a Comment