Peksupoisist esmaspäev

Teate, mul on esmaspäevadest kahju! Neid on sajal eri viisil halvustatud läbi erinevate lausete ja piltide. Ja ainult sellepärast, et esmaspäev on see päev, mis teeb lõpu nädalavahetusele. Aga nädalavahetus lõppeks ka siis, kui esmaspäev jääks vahele. Siis oleks teisipäev süüdlane :D

Mulle esmaspäevad tegelikult meeldivad. Ilmselt meeldivad kahe nädala pärast, kui Marekul kool läbi, veelgi enam, aga meeldivad ka praegu. Just selle pärast, et uue nädala algusega on uued võimalused võtta nädalast maksimum, mis välja pigistada kannatab. Nii nagu iga aasta, kuu algus on ka iga nädal justkui uus algus, uus periood mingi asja suhtes.

Mina teen oma kokkuvõtteid nädalate kaupa. Seega on esmaspäevaga alguse saanud uus periood, millest tahan võtta kõik! Enam ei loe, kas olin eelmine nädal tubli või läks just väga nihusti. Nüüd on kõik näitajad nö nullitud ja tuleb teenida uued kilomeetrid, kaloritepõletused ja minutid. Tuleb ette võtta uued menüüd ja neid jälgida.

Nii et ärge suhtuge esmaspäeva kui sellesse jubedasse päeva, kus töönädala rutiin jalaga tagumikku peksab. Võtke seda kui üht päeva oma elus, millest tuleks võtta kõik, mis võtta on!


Comments

  1. Hahaha, ma just eile kirusin seda vaest esmaspäeva taga :D
    Aga mis seal ikka, uus päev, uus nädal, uued võimalused ;)

    ReplyDelete

Post a Comment