Teine nädal kupuga

Nüüdseks on teine nädal kuputades möödunud. See nädal jäid reede ja laupäev masseerimisel vahele. Mitte üldse viitsimatuse pärast, sest minu meelest on see masseerimine nii mõnus lõõgastus õhtu lõpetamiseks. Asi on hoopis selles, et mu kintudele on paari kohta tekkinud sellised veresoonte võrgustikud ja ma väga ei julgenud teha massaaži.

Kupud.ee kodulehel on kirjas, et veenilaiendite puhul ei tohi kupumassaaži teha, või kui teha, siis mitte teha nende pealt või teha nende pealt väga õrnalt. No ma pole hetkel kindel, mis variant minu puhul parim oleks. Eile küll tegin ikka massaaži, aga need võrgustiku kohad jätsin puutumata. Kirjutan täna toote esindajatele ja uurin, mis nad soovitavad.

Kuigi see nädal sai ainult viiel päeval massaaži teha, oli tulemusi natuke ikka näha. Selle nädalaga kadus kintsult ja säärelt pool cm-it ja puusalt 1cm. Kokku on selle kahe nädalaga kõigi kolme koha pealt 2cm kadunud.

Tegin täna hommikul pildid ka, aga minu silm väga suurt muutust veel ei tunnista. Püksid veidikene lõdvemalt olid, aga kuna esialgu olid nad ikka väga ümber ja ka hetkel on nad ümber, siis väga suurt vahet ka selle koha pealt pildilt välja ei paista. Seega lasen ühe nädala veel mööda, aga luban, järgmise nädala kokkuvõtes on pilt kindlasti olemas! :)
Comments