Toiduteisipäev 10.05.2016

Hommikusöök oli täna väga varajane. Pidin tegema pannkooke kohupiimaga, aga aega polnud nii palju. Seega läks söögiks ainult kohupiim. Margusele tegin hommikuks riisiputru. Kellaaeg oli meie hommikusöögi ajal 6-6.30 vahel. Kuna koduseinte vahele enne kaht polnud lootust jõuda, siis võtsin Margusele kaasa tee peale ühe püree igaksjuhuks ja ise lootsin kas vastu pidada päeva või siis kuskilt poest vahepeal läbi lipata.

Margusel oli järgmine söögikord poole kümne ajal ja selleks oli täpselt kolm ampsu püreed. Ei olnud nõus unise peaga väga sööma. Peale selle sai umbes 11 ajal sama palju jäätist, mida meie kooli 1.klassi lapsed ise tegid piimandusmuuseumis (kirjutasin sellest SIIN).  Mina ise sain ka natuke seda jäätist. Kirjutasin selle vahepala arvele.

Margusele andsin ülejäänud püree, mis hommikusest katsest alles jäi, siis, kui kooli juurde tagasi jõudsime. Kell oli siis pool üks. Sõi selle ära, aga kuna uni oli ka nii suur juba, siis eelistas vankris magamajäämist söömisele. Seega saigi ta korralikumalt süüa (või õigemini juua, sest sai tissi) siis, kui poole kahe ajal koju jõudsime. Sõi ära ja magas edasi. Päev oli olnud piisavalt väsitav tema jaoks.

Ise sain sööma kahe ajal. Tegin tatart hakklihaga. Hea, lihtne ja kiirelt valmiv. Eriti kuna tatar oli eelnevalt valmis keedetud. Kõht hakkaski vaikselt juba urinat tegema peale sellist sisutihedat päeva.Veerand nelja ajal, kui Margus ärkas, siis sai ta natuke putru veel. Ega ta väga seda süüa tahtnud, rohkem nillis seda kurki, mis mul magamistoa aknal kasvas ja ootas ära söömist. Andsin siis talle selle. Ise võtsin ka ikka ampsu, ikka selle hooaja esimene kurk :)


Õhtuks tegin tüümiani- kanapastat. Kuigi nimi on pasta, siis tegelikult käivad sisse originaalis riisinuudlid, minu puhul lihtsalt riis. Kuna sinna sisse läheb ka vahukoor, siis see roog on nii mõnus ja siidine kuidagi :D usun, et te ei kujuta ette siidist toitu, aga täpselt nii ta suule tundub.

Sellega oleks pidanud mu toidukorrad läbi olema. Aga kui ma õhtul kasvuhoonest möllamast tulin, siis oli jube kamaisu (mille tekitas Instas Merje pilt). Ja ilmselgelt pidin ma ikka suure tassi seda tegema ja pärast natuke jõhvikaid ka peale nosima. Ise samal ajal end kirudes, et nii see seitse kuu lõpuks küll kohale ei tule. Eriti arvestades, et emadepäev pani väikse tagasilöögi kaalule.

Kaal: 85,3kg


Comments