Üks päev maijooksuni

Umbes-täpselt 24 tunni pärast hakkan ma sättima end Tallinna poole. Uhh, kui homme samasugune olemine on, kui täna hommikul ärgates, siis ma vist küll suren sinna rajale maha. Hmm, ma ilmselt mõtlen täiesti üle, aga millegi pärast on nii suur elevus, ärevus, hirm ja veel sada tunnet seoses jooksuga. Ilmselt sellest, et pole päris pikalt ju ühelgi võistlusel osalenud.

Minu õnneks tahtis Marek ka täna hommikul rattaga kooli minna. Mistõttu oli minul kohustuslik 4km hommikul kindel plaan. Poleks mul seda "kohustust" lapsi kooli saata, siis täna poleks ma küll sammugi välja astunud. Vähemalt mitte hommikul seitsme ajal :D See aitas natukenegi ennast üles raputada ja päevale veidigi roosamate prillidega otsa vaadata.


Praeguseks on olemine seega veidi erksam, aga siiski on mingi energia või tahtmise puudus peal. Seega võtangi täna vabalt ja ei tee midagi. Lõunal vaja nagunii Marekule veel järgi kooli minna (muidugi jala!) ja siis õhtul veel ujuma. No kui midagi teen, siis ehk istutan avamaakurgid ära.

Kui homsest veel rääkida, siis ajakava saab olema homme tihe. On vaja ühega kokku saada ja siis teisega. Kindlasti veel Katiga kokkusaamine. Lisaks pläkutamisele tahaks maijooksu alal toimuvalt sporditurult endale mingid uued jooksutossud saada. Mu ühed tossud, mis algselt olid jooksu- ja hiljem kõndimistossud andis põhimõtteliselt täiesti otsad. Tald on veel küljes, aga küljed on kõik täiesti puruks ja tald on alt täiesti kulunud. Korralikult ära trööbatud tossud ikka :)

No ja siis muidugi kõige tähtsam - jooksma peaks ka :D Panen siia ka mõned eesmärgid, mida olen ka varem välja toonud ühes või teises postituses, aga nüüd siis ilusti ühes kohas koos:

 • joosta ajaga alla 50 minuti 
 • Joosta terve tee
 • Nautida jooksu! 
Kes veel homme jooksma või kõndima on minemas? 


Comments

 1. Oeh, tahaks ka homme osaleda aga koolipäev on :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, kui kahju :( Hästi tobe on, kui kaks olulist asja ühele päevale satuvad. Aga head tuupimist sulle koolipinki ;)

   Delete
 2. Mina kaalun kepikõndima tulemist. Äkki trehvaks sind ka siis:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. väga lahe oleks küll :) Ma ei tea küll, kas ma sind/sa mind ära tunneks või üles leiaks seal rahvamassis, aga üritame silmad siis lahti hoida :)

   Delete

Post a Comment