EBA2016 on kohe käes

Eesti blogiauhindade jagamine on väga pop teema blogimaastikul. Ilmselt pooltele lugejatele ei paku see nii palju pinget, kui blogijatele endile. Loogiline vist ka.

Kuigi ma eelmisel aastal ei käinud, siis see aasta ronin kohale. Mul juba nädal aega Marguse ees süümekad, et ta niimoodi ilma minuta (loe:tissita) koju jätan ööune ajal, aga mis teha. Ühe korra vast elab üle ja uuesti sellist korda ei tule ilmselt nii pea. Tegelikult, kes teab, ehk saab kohe esimese tunni jooksul aru, et tissi ei ole ega tule ja läheb magama. On võimalik ju, eks?! Või siis tulen koju ja mind ootab ärkvel nuttev/mängiv laps.

Priit juba eile tögas, et ta läheb teise tuppa magama, et tänaseks välja puhata. Margus nimelt on juba üle nädala öösiti väga kehvasti maganud ja iga tunni tagant nutta tihkunud. Arsti poolt on kontrollitud, et miskit tervisega häda pole. Seega hambad või ma ise kahtlustan, et mingi söök ei sobi talle, sest mingi imelik lööve on ka. Alguses arvasime, et sääskede töö need täpid, aga vist siiski mitte.

Igatahes õhtust veel nii palju, et riided on mul välja vaadatud. Kingad ka. Ei midagi ülearu uhket, täitsa smart casual minu arvates. Kuskile meikari juurde ei lähe, üritan ise omale näo pähe joonistada. Või õigemini ripsmed üle tõmmata ja ehk veidi kulmujoont ka tumedamaks teha.

Juuksed lasen küll veidi targemal inimesel paika sättida, sest ma pole veel oma lühikeste juustega väga sõbraks saanud, kui asi puudutab juuste sättimist. Klambriga tuka oskaks jah kinni panna ise, aga sellega mu oskused ka piirduks. aga vaadates ilma, siis loodan, et mu juuksuri sättimisest miskit kasu on ja vihm pole enne üritust 1:0 teinud mu soengule.

Transport on ka olemas. Kaaslast küll pole, aga mis ikka. Hüppan üksinda kohale ja küll kellegi seltsi endale leian (kirjutab inimene, kes on võõraste seas kui hall hiireke :D). Aga kui ma juba mõne "tuttava" (ehk jälgitava blogija) ära tunnen ja temaga mõne sõna juttu vahetan, siis küll need keelepaelad ka valla lähevad. NO worries, eks.

Ühesõnaga enamvähem kõik on valmis, et saaks oma esimest vaba õhtut nautida inimeste seas, kes saavad blogimise võlust samamoodi aru, kui ma ise. Kui nüüd hakata välja tooma, kellega kindlasti tahaks vähemalt kolm sõna vahetada, siis kindlasti oleks need Kati , Laura, Margit, Heli, Merlin. Ah, tegelikult on neid nii palju, et ma ei jõua kõiki siia üles loetleda. Omaasi, kas ma ka kõik näo järgi ära tunnen.

Sellega seoses tuli mulle meelde, et ma pidin endale rinnasildi tegema!!!!! Ahhh, ma nüüd lippan :D


Comments

  1. Õhtul näeme! Mina olen ka põnevil! :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ma tegin just lõunaune, et õhtul ikka ärkvel püsida, aga nüüd olen puhta unine :D :D JA ilm on meil ka tormieelne, loodan, et ma ikka kohale jõuan ja tuul minema ei puhu. :P

      Delete

Post a Comment