Nädala kokkuvõte 30.05-05.06.2016

Aeg teha eelmisest nädalast kokkuvõtet. Laupäeval poleks ma nädalaga üldse rahul olnud, aga kuna pühapäev tõi sellise puändi nädalale, siis pühapäeva õhtuks olin endaga väga rahul.

Esmaspäeval tegin 30-minutilise jooksu ja peale jooksu läksime Mareliga piknikule. See eeldas ligi pooletunnist kõndi ühes suunas ja sama kaua tagasi ka. 

Teisipäeva hommik algas samuti 30-minutilise jooksuga ja lõuna ajal tegin 47-minutilise kõnni. Õhtul käisin sõbrannaga Paides jooksupartneri trennis, mis kestis 1tund ja 15 minutit. Trenn oli väga lahe ja üritame võimalikult tihti käima hakata seal. Või siis Viljandis. Kuna meil siit keskelt on enamvähem sama pikk maa mõlemale poolele, siis saame laveerida vastavalt võimalustele, et kummale poole trenni sõidame. Või kui võimalused lubavad, lähme mõlemasse :) Kui kedagu huvitab ka see trenn, siis Paides toimub teisipäeviti kell 18 vallimäel, Viljandis reedeti samal kellaajal ja asukoha suhtes jään praegu vastuse võlgu. 

Kolmapäeval jooksule ei hakanud minema, sest lastel oli üritus tulemas ja ei hakanud end väsitama. Teadsin ju, et pean kogu selle ürituse aja jalgadel olema ja ringi jalutama. Ma kohapeal jalutades endot sisse muidugi ei pannud (kuigi sealt oleks saanud päris kenad kilomeetrid juurde), agahommikul Marekut saates, peole kõndides ja koju tagasi kõndides sai kokku liigutud üle 1,5 tunni. 

Neljapäeval oli nii mugav ja saatsin Mareku kooli rattaga. Seega kaks umbes 20-minutilist rattasõidu otsa jäi päeva trenniks. Neljapäeval oli õhtul direktori vastuvõtt ja päeva ajal käis sõbranna külas. Seega trenni aega väga polnudki. 

Reedel oli hirmus jooksuisu juba peal. Aga mõistus andis märku, et siis võin pühapäeval jooksmisest ilmselt vaid und näha. Seega valisin kõndimise. Sai 2 tundi ja 10 minutit kõnnitud. Tegin nö pühapäevase jooksu peaproovi kõndides (üle 12km sai kõnnitud) . 

Laupäeval pidi olema täielik puhkepäev. Aga ma olin väga varakult üleval Margusega. Kui Margus tukkuma tagasi jäi kuue ajal, siis mul polnud enam isu magamist teeselda. Panin riided selga ja läksin rattaga sõitma. Tegin 31-minutilise sõidu, et end veidi ärksaks ajada ja siis suure tööpäevaga pihta hakata. Kuigi sel päeval trenni otseselt enam ei teinud, siis kruusa kühveldamine ja tassimine, puude tassimine ja muruniitmine andsid kehale piisavalt koormust, et järgmisel hommikul kõik kohad kanged oleksid. 

Pühapäevaseks trenniks sai hommikul pool tundi jalutamist, et keha liikuma saada ja muidugi Rapla Selveri jooks, mille muljeid saate lugeda SIIT. Mega hea jooks ja uued rekordid kukkusid. 

Kokku sai see nädal trenni tehtud 10 tundi 39 minutit ja 34 sekundit. Kilomeetrites läbisin ilusad 76,12 km, millest 22,54 km joostes, 33,51 km kõndides ja 20,07 km rattaga. 

Söömise poole pealt väga ei räägi, sest see polnud eriti kena. Palju oli mingeid üritusi, tähistamisi. Seega maitsesin üht, teist ja kolmandat. Kaalu koha pealt väga hullu kobiseda pole. Täna oli kaalul 80,4kg. Sellise nädala peale miinus saada on minu meelest super hea. 

Kupumassaažist ka paar sõna. Ma polnud see nädal väga usin. Ainult neljal päeval jõudsin masseerimiseni. Sentimeetritele see vist väga ei meeldinud, sest ei tahtnud ta loovutada mm-t ka mitte ei puusalt, kintsult ega säärelt. Ainult vöö ümbermõõt vähenes ühe cm võrra. 

Pidin juba paar nädalat tagasi kirjutama, et mul said õlid otsa ja olen edasi kreemiga kuputanud. See pole üldse nii mõnus. Ilmselt sellepärast pole mul väga motivatsiooni olnud ka kuputamiseks. Kreemiga on see häda, et enamasti on kreemid tehtud sellised, et nad kiiresti imenduks. Aga kuputades on vaja, et see piirkond,millega tegeled, püsiks niiske see 10 minutit. Seega kreemiga tehes pean oma 3-4 korda seda kreemi panema, et ikka tehtud saaks.

Aga nende nö proovipükste koha pealt võin öelda, et praeguseks on nad parajad. Lasin Marelil kiirelt ühe pildi ka hommikul teha, aga arvutist vaadates nägin alles, et vähe udune tuli teine. No üldjoontes näete ikka ära, milline seis on. Järgmine nädal teen viimased võrdluspildid eest ja tagant vaatest ja teen lõplikud kokkuvõtted, kuidas kupumassaažiga rahule jäin :)Comments