Perekondlik sünnipäeva külastus

Jaanide ajal on üks üritus, mis minu jaoks on tunduvalt tähtsam, kui jaanid. Selleks on mu sõbranna sünnipäev. Eile käisimegi seal. Ikka terve perega, sest Viivu sünnipäevad on sellised, kuhu ei karda ka lapsi kaasa võtta. Ta lihtsalt on oma olemuselt üks suur laste lemmik :)


Sünnipäev oli tore, nagu alati. Olime isegi tunnikese kauem, kui  ma olin ette arvanud. Hakkasime kümne ajal koju tulema. Margus pidas meie kolmest lapsest end kõige paremini üleval.Teistel hakkas ikka öötundide tulekuga väsimus välja lööma. Eks suuremad said parasjagu palju kuumas ringi joostud ka, mis võttis viimse energiaraasu. Aga eks Margus sai vahepeal unepausi ka teha.

lemmikkoht lastel
Lastel osutus lemmikkohaks üllatavalt batuudi asemel võrkkiik. Batuut on vist juba nii igapäevane asi, aga võrkkiiku pole kellelgi kodus. Peab kõrva taha panema ja koju ka muretsema.


 Söögi poole pealt pean ära mainima tuunikala pitsa. Ausalt ma muud ei maitsenudki, aga see pitsa oli ikka väga hea. Sõin kohe mitu tükki. Lapsed sõid salatit. Margus maitses ka. Väga kusjuures selle kuumusega talle see peale ei läinud. Mandariinid olid hoopis väga suur hitt tal. Marekul ka.


Enne ära minekut tuli lasta endast ka ikka pilti teha. Et meenutades ikka teaks, et ma ise ka seal käisin. Fotograafi mure, et kunagi ennast pildi peale ei saa jäädvustada. Varem olin ma selle üle rõõmus ja võtsingi fotograafi töö tihti enda peale seepärast, aga nüüd tahaks juba ikka ise ka pildile jäädvustatud saada :D

Aitäh, Viivu, laheda peo eest! Järgmine aasta jälle ja loodan, et jäid kingiga rahule! Oleks võinud kingist pilti ka teha, et teile näidata. Tegime kamba peale "hea sõbra kinkekaardid". Kiire elutempo tõttu on väga raske leida aega, kus kokku saaksime aasta jooksul. Ehk nende abil on see kokkusaamine järgmise aasta jooksul veidi tihedam;)Comments