Toiduteisipäev 14.06.2016

Mul on päris mitu nädalat toiduteisipäeva postitust vahele jäänud. Ei ole meeles pilti teha kunagi ja ei taha päris ilma piltideta postitust ka teha. Täna üritasin olla tublim ja võtsin kohe hommikul eesmärgiks, et vähemalt kaks toidukorda pean pildile püüdma.

Hommik algas munaga. Tegin endale sellise hommikusöögi, mille nimi on muna ja juust rukkileival. Kuna neid tuli teha kaks, siis olin loominguline ja lõin nad omavahel kokku. Sibulat panin ka omaloomingust vahele ja voilaa, saingi endale ülihea burgeri.


Margus sõi hommikuks seitsmeviljaputru. Tema puhul igasugused munalised väga hommikusöögiks ei sobi. Ta lihtsalt ei taha neid eriti ja siis ei söö kõhtu täis. Puder aga selle eest läheb igas asendis. Eriti kui natuke puuviljapüreed sisse panna.

Lõunasöök oli meil Margusega sama. Retsept nägi ette ahjulõhe kartuliga, aga ma asendasin asendustes lõhe kanafileega ja oligi jälle kava ja minu külmkapi sisu omavahel kooskõlastuse saanud. Margus mingil põhjusel väga kana täna ei tahtnud. Üldse ei ole ta filee sõber, vaid pigem eelistab rinnaku tükke jms. Filee tundub kuivem ja siis tal raskem vist närida. Või äkki lihtsalt maitse eelistused sellised, ei tea.

Õhtusöögiks oli samuti enamvähem sama toit. Kuna mul oli kapis üks seafilee tükk, siis tegin sellist toitu, mille nimeks siga ja salat. Salatit ei teinud kava järgi, sest lõunast oli täpselt paras ports salatit alles. Seega kasutasin selle ära. Margus sai seale lisaks kartulit ka.

Viimase toidukorrana oli vaarikajogurt. Ei, mitte poe oma, vaid ikka ise kokku klopsitud. Olen viimasel ajal laisk olnud ja pole jogurtipõhja ka enam ise teinud, vaid poest ostnud. Samas maitsestamata jogurti tegemine on nii lihtne, et peaks ikka jälle hakkama ise tegema. Eriti, kui marjade aeg peale tuleb.

Lisaks toidukordadele sai Margus päris palju vett juua (ta nüüd joob spordikorgiga pudelist) ja rinda ka mõned korrad. Mina vee joomises olin täna suht äpu. Ei saanud oma kaht liitrit täis :(

Kaal: 81,2kg


Comments

 1. Sinu toidupostitused panid mõtlema, et kui aega ja viitsimist, siis tee üks Marguse toidupostitus ka.
  Mida sööb, kui palju, palju poepüreesi annad (üldse andnud oled, mida eelistad/eelistasid), palju ise teed, mis üldse sinu arvamus beebitoitumisest ja palju jälgid soovitusliku palju katsetad niisama ehk siis üks suur beebitoidu postitus või mitu :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Proovin mingi aeg kirja panna natuke oma vaatenurki :)

   Delete

Post a Comment