Toiduteisipäev 21.06.2016

Seekordne teisipäev oli tunduvalt parem, kui sellele eelnenud neli päeva, aga õhtu vajus siiski ära. Aga alustame hommikust.

Mõtlesin, et üritan teisipäeviti vähemalt ühe toidu võtta sellise, mida ma seni maitsenud pole. Et siis teile ka vaheldust siia pakkuda ja ei ole nädalast nädalasse samad toidud. Seega alustasin hommikut sellise toiduga nagu rukkikama maasikatega. Selle toiduga on oma lugu isegi kaasas. Mõni aeg tagasi fitcat-i toetusgrupi naised unistasid, et võiks kama juua. Nii Kati meile kibekiirelt mõned tervislikumad variandid kokku panigi! Mina täiustasin retsepti sellega, et pärast pildi klõpsamist lasin segu saumiksriga läbi ja väga mõnus söök sai. (PS! Tegin täna ilma saumiksriga läbi laskmata ja pean tõdema, et edaspidi kasutan ikkagi saumiksrit).


Lõunaks sai kiire kana tatraga, sest mul polnud väga aega midagi teha. Isegi tükeldamise aega polnud, seega sibulad-paprikad jäid seekord mängust välja. Vähemalt pildi jõudsin kiirelt enne hammaste sisse löömist ära teha.


Õhtusöögiga läks päev nihu. Vastupidiselt eelmistele päevadele, sai see liiga väike. Hindasin oma aega valesti ja siis, kui söögiaeg käes oli, pidin ma juba botased jalga tõmbama ja Paidesse trenni minema. Seega võtsin kaks õuna ja sõin need enne minekut kiirelt ära.

Koju tulles ootas mind sügavkülmas jäätis. Isetehtud jäätis. Kuigi ta polnud veel päris valmis, siis võtsin oma portsu sealt ära. Lastele lasin veel nii kaua seista sügavkülmas, kuni nad oma vannitiiru ära tegid. Ja siinkohal võib Katile jälle suured tänusõnad öelda, sest lapsed kiitsid taevani seda jäätist! Järgmise portsuga julgen siis juba vahvlitopsidesse ka seda uhada.


Marguse toidupäev nägi välja selline, et hommikusöök oli meil ühine. Lõuna ajal sõi ta ka kana ja tatart nagu mina. Õhtul ma ausalt öeldes ei teagi, mida ta täpselt sai, ilmselt mangopüreed (Priit toitis) ja jäätist sai ka veidike minu koju jõudmisel maitsta. Lisaks veel mitmed korrad rinda päeva jooksul. Kolm korda, kui meenutuste järgi õigesti kokku loen.


Comments