Kuidas võita endale tasuta Oivaline Tervislik Tort?

Sai juba eile vihjatud, et nendel, kes osalevad "Aktiivse augusti" üritusel, on võimalik võita tasuta tort OTT-i tegijatelt. Täna kirjutan siis veidi pikemalt, et mida ja kuidas siis tegema peab, et saaks ikka selle tordi.

Kes veel ei tea, siis OTT (ehk Oivaline Tervislik Tort) on saanud alguse ühe maiasmokast noormehe ideest teha nii endale kui teistele tervislikku maiust. Ideest sai teostus ja nii ongi nüüdseks OTT päris paljude sünnipäevade, pulmade ja muude ürituste laudadel oma koha leidnud. 

Kuidas siis selle tordi endale saab? Kõige lihtsam on muidugi see endale tellida SIIT :D Siis ei dikteeri keegi, mida, kui palju ja kaua tegema peab :D :D Valik on päris lai ja saab ka valida, et kook oleks näiteks gluteeni- või laktoosivaba. 

Aga kui ise tellida ei taha, siis on kaks võimalust, kuidas sa võid seda oivalist torti endal saada. Kõige pealt üks võimalus see tort võita on see, et oled need 31 augustipäeva aktiivne ja osaled loosimises. Kõigi väljakutses osalejate vahel loosime välja ühe tasuta tordi. 

Teine variant saada tort tasuta, on olla 100 päeva eriti tubli! Nimelt pakub Oivaline Tervislik Tort välja sellise motiveeriva lahenduse, et iga päeva eest, mis peale väljakutse lõppu jätkuvalt eesmärgini on jõudnud, annab soodustusele ühe lisa protsendi. Ehk siis näiteks kui oled kokku 52 päeva saanud oma 100% aktiivsust täis, saad torti tellides 52% allahindlust. Ja nii kuni 100%-ni!

Kuidas aga me tõestame, et sa tõesti nii tubli olid? Selleks on vajalik, et sa oleksid OTT-i jälgija snapchatis (kasutajanimi:oivaline)  ja selle vahendusel toimub ka tõestamine. Esimesed 31 päeva seal pole vaja midagi kuhugi lisada, sest need päevad teen mina kontrolli, aga peale väljakutse lõppu tuleks enda aktiivsusenäit ekraanitõmmisena lisada sinna.

Ühesõnaga - kui sa oled 100 päeva järjest nii tubli, et su aktiivsus saavutab 100% või sa oled läbinud igapäevaselt vähemalt 10 000 sammu ja sa saad seda näitudega tõestada, siis oledki tasuta tordi omanik! Nii lihtne see ongi!


Kellel veel pole snapchati (nagu näiteks mina), siis kibekiirelt endale seda tõmbama ja selgeks tegema. Mina küll kavatsen selle tordi endale 100 päevaga välja teenida, aga sina?

PS! Lisaks tordiloosimisele hakakb OTT tegema ka videoid, kuidas motivatsiooni hoida, kuidas katsumusel edukas olla jne. Nende videote tarbeks saab ka snapchatis küsimusi esitada ja nii saavad vastused küsimused, mis just sinu jaoks olulisemad on ;) Selleks, et mõnda videot maha ei maga, hakka jälgima nende youtube kanalit SIIN.


Comments