Puhkuselt tagasi

Oleme mere äärest tagasi. Ilmaga pole päris mitu aastat nii hästi vedanud, kui see aasta. Kõik kaasa võetud "vihmase ilma lauamängud" istusid truult kotipõhjas ja sain selle aasta esimese päikesepõletuse ka kätte.

teisipäevane varahommik
Kuigi kartsin, et ma väga puhata ei saa, sest puhkus lastega on ju teadagi mitte just kõige lõõgastavam, siis olen praegu täitsa puhanud. Lapsed pidasid ennast üle ootuste hästi üleval nii suvilas kui vees. Ei hakanud keegi ära uppuma ja mina närvivapustust ka ei saanud. Ja ma ise sain ka mitu korda end märjaks kasta ja ühe korra lausa 15 minutit jutti ujuda.


Kuna ma olin ilma Priiduta mere ääres, siis seekord pidid kaasavõetud jooksutossud ka kurvalt koos nende lauamängudega kopitama. Ilma igasuguse vabanduse otsimiseta võin öelda, et võimalust selleks lihtsalt polnud, et minna üksi (või isegi Margusega koos) jooksma ja teised ulapeale jätta. Seega rõhusin puhkusel olles sellele, et vähemalt 100 % aktiivsust iga päev täis saaks. Sain ka. Ühel päeval küll nii, et karglesin enne südaööd ringi. 3 minutit enne kella kukkumist käis 100% piiksud :D

Marek katsetab oma uut varustust. Lestad ja prillid on kuskil ootamas oma korda
Söömisega võtsin tõsiselt vabalt. Juba nädal enne puhkust olin puhkuse režiimil (Priidul hakkas ju töölt puhkus ja siis oli mul ka lebom olla, sest paar käsi oli ju kodus rohkem) ja jätkasin ka mere ääres samamoodi. Sõin jäätist, jõin cocat. Isegi hesburgeris käisime. Ahjaa, seda väga head saiakeste müügikohta sai ka külastatud.
Ah, kuidas see laps armastas liiva, muda ja merd! 
Ma kaalul pole veel käinud, aga tean, et sealt on näha mõned lisakilod kindlasti. Aga ei põe. Augustikuuga teen need tasa, sest august tuleb kindlasti vägagi aktiivne! Eks kui kaalul kord ära käin, siis annan teada, kui suured need kahjud numbrites on (ilmselt homme).

Täna tegin mõned-kümned minutid tagasi viimased patustamise ampsud ja sellega löön puhkuse toitumisele joone alla. Aitab küll maiustamisest :) Kolm viimas juulikuu päeva teeme ettevalmistusi augustiks ja siis on plaanis teha üks ülimalt range ja tegus kuu toitumise ja trenni koha pealt. Suve viimased pingutused.

Kes veel pole kursis, siis augustikuus teen üht väljakutset (liituda saad SIIN), kus te kõik saate anda oma viimase augustikuus ja sellega koos ka võimaluse võita erinevaid auhindu. Jagamisele läheb nii midagi söödavat-joodavat, kehale ja ka vaimule. Ühesõnaga auhindu on rohkem kui üks! Loosimisi toimub igal nädalal ja kõikide osavõtjate vahel.

Praegusel momendil on ürituse toetajateks Oivaline Tervislik Tort (LINK), kupud.ee (LINK), Valio (LINK), Tervis pluss (LINK), Airan (LINK).  Ühesõnaga teen enda poolt kõik endast oleneva, et torkida teid võimalikult palju tagant ja panustada nö välise motivatsiooniga.

Kui enamus auhindu läheb jagamisele kõikide osalejate vahel, siis Oivaline Tervislik Tort teeb omalt poolt veelgi enam ja annab kõigile osalejatele võimaluse teenida välja üks tasuta tort. Sa pead vaid olema aktiivne ja täitma mõningad tingimused. Tingimustest juba varsti varsti :) Lisaks on veel mõned nüansid seoses OTT-iga, millest ka räägin juba lähipäevil.

Ühesõnaga puhkusega on selleks suveks suhteliselt ühel pool. Ehk augustis leidub veel mõni ilus nädalavahetus, et kuhugi minna, aga väga sellele lootma ei jää. Seega jääme ootama järgmise aasta mereäärde minekut :)

PS! Piltidega ei hakanud teid üle koormama, sest neid on mul meeletult palju. Aga mõne võtte pidin ikka panema, no eputamiseks, miks muidu ;) Kui olen kõik pildid kokku kogunud, siis ehk teen ühe pildi postituse ka, kui viitsin.


Comments