Aktiivne august - kolmas nädal

Aeg liigub hämmastaval kiirusel ja juba olemegi oma aktiivse augusti väljakutsega lõpusirgel. Veel viimased päevad ja päris mitmed meist võivad uhkusega öelda, et on kuu igal päeval eesmärgi täitnud.

Kurvastuseks pean muidugi ütlema, et päris paras ports on ka loobujaid. Mõtlen just neid, kes ühel päeval on ebaõnnestunud ja siis loobunud näidu saatmisest. Olen küll paljudele kirjutanud, et ei pea ju loobuma! Üks puhkepäev/laiskuspäev/päev iseendale ei tähenda ju, et oled väljalangeja ja ei võiks enam edasi püüelda eesmärgi poole. Samas on palju ka neid tublisid, kes on jätkanud mõningatest vaiksematest päevadest hoolimata!

Nii nagu eelmisel nädalal, oli ka see nädal vihmaseid ilmu päris palju! Seega minu poolne eriti suur au ja kiitus endomondo kasutajatele, kellel ei olnud võimalust oma eesmärki tubaselt täita ja pidid need 7km õues ära trampima. Neid tublisid oli ikka päris palju! Eks oli ka sammujaid ja aktiivsuse tagaajajaid, kes vihmaga võidu ringi liikusid, ka nemad on kiidusõnad ära teeninud!

Kokku sai sel nädalal eesmärgi täidetud 54 inimest. Mis on väga suur number minu meelest! Seda, kui paljud neist on igapäevaselt kuu algusest saati oma eesmärgi täitnud, ma seekord veel ei ütle. Ei taha välja tuua, kui suur või väike konkurents tasuta tordi loosimisel on. Võin vaid öelda, et väiksem on see number kindlasti :D

Viimased 10 päeva on eriti karmid, sest nende kohta eraldi loosimist ja vahe kokkuvõtet ei tule. Tuleb kohe lõpu kokkuvõte ja auhindade loosimised. Seega, viimane punnitamine. Eks nii mõnelgi ole juba olnud päevi, kus lootus eesmärk saavutada, ripub õlekõrre otsas. Püüame veel need viimased päevad võtta maksimumi! Siis saame oma puhkepäeva (1. september jääb vahele puhkepäevaks!) ja peale seda saame uue hooga edasi minna septembris. Siis saame juba veidi hubasemas ja piiratumas grupis suhelda ka muudel teemadel, millest avalikult ei tahaks kirjutada :) Kui leiad, et ka sina tahaksid septembrist meiega aktiivust taga ajada, siis liitu meie grupiga SIIN.

Sel nädalal läks välja loosimisele kaks auhinda  - kleidipood.eu kinkekaart ja Pärnu Seikluskeskuse kinkekaart. Võitjate nimed on välja toodud aktiivse augusti ürituse lehel :)

PS! Kui osaled meie augusti väljakutses ja omad ka instagrami, siis märgi ikka oma liikumised ära hastag´iga #aktiivneaugust


Comments

 1. Ma küll osalen väljakutses, aga lõpuloosimises arvesta mind ka konkurentsist maha :).

  ReplyDelete
  Replies
  1. kooki ei tahagi? :P Aga ütlen et teist auhinda äkki tahaksid? (vihje: lugemismaterjali saaks aastaks)

   Delete
  2. Ei ole ma suurem asi koogisõber ja selle koogi siia transportimine on igavene jama :). Ma hea meelega jätan auhinnad kellelegi,kes neid päriselt tahavad ja väärivad ;)

   Delete
  3. väärimise koha pealt peaks sinu kolmanda aktiivsustaseme eest topelt hääled sulle panema, aga panen märkuse kirja endale ja loosirattasse sind ei lisa :)

   Delete
 2. See on parim üritus/väljakutse, kus ma kunagi osalenud olen! Ma poleks eal uskunud, et mina, võtan end kätte ja lähen teen paduvihmas jooksu või jalutan. Ja see hasart, et oh, 12 000 sammu saanud, tahaks hoopis rohkem, teeks ühe ringi veel. :D Tegin siin just nalja, et me saame augustis "värskeõhu mürgituse" :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. täpselt sellist mõju ma sellega lootsingi sellest üritusest :)

   Delete
 3. Ahjaa, mul elukaaslane elab ka kaasa sellele. "Uurib õhtul, kas mul ikka sammud täis ja kui ma pühapäeva õhtul kella kuue ajal nutsin oma 1900 sammu otsas, kamandas laps mu õue, tema rattaga, ma jooksku ja mees ütles, et ta teeb ise õhtusöögid ja asjad, ärgu ma enne 10 000 tuppa tulgu :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mehele kiidusõnad! :) lapsele ka muidugi!

   Delete
 4. Kui ma endale lõpuks vidina saan, mis mu aktiivsust mõõdab ja te endiselt hoos olete, siis yhinen.Hetkel minu kullakallis telefon koos SHealth'iga järjepidevalt kahjuks streigib.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma loodan, et sa saad siis selle varsti. Või testid meie hoo kestvust? 😁

   Delete

Post a Comment