Aktiivne september ja kõik järgnevad kuud

Aktiivne august on läinud ütlemata hästi käima! Olen täitsa rõõmus, et sellisele mõttele tulin ja nähes, kui paljud on erinevatel päevadel ekstra selle ettevõtmise pärast läinud kõnni- või jooksuringile, on hea meel tõdeda, et ka paljudele teistele on sellest ettevõtmisest kasu.

Aga kui vaatame aastaringselt asjale, siis tegelikul august ei olegi see kõige hullem kuu liikumise koha pealt. Varsti on käes sügis, vihmased ilmad. Ja siis juba külm talv. Suvepuhkused saavad läbi, kõik lähevad tööle, kooli või on laste kooliga seoses rohkem hõivatud. Vaba aega liikumiseks väheneb ka päeva lühenemisega. Ühesõnaga põhjuseid, miks liikumine võib väheneda, on mitmeid.

Selleks, et keegi meist diivanikaunistuseks ei muutuks pimedamal ajal, otsustasin ka järgnevatel kuudel seda ettevõtmist jätkata. Küll enam mitte üksi, sest kooliga seoses on mul liiga palju tegemist, et igal õhtul neid näite üles märkida. Võtan endale mõned abilised, kes aitavad seda ettevõtmist läbi viia.

Üritan siiski ka kiirematel aegadel nii palju aega leida, et ka teistel kuudel meile toetajaid leida, kes tunnustaks oma toodete loosimistega meie ettevõtmist ja kõigi osalejate liikumissoovi. Praeguseks on septembrisse juba paar sponsorit leitud. Üheks toetajaks on Pärnu Seikluskeskus, kellelt me saime ühe loosiauhinna ka augustikuusse juurde. Teiseks on Valio, kellelt see kuu on juba tootepakk välja loositud ja samasugune läheb ka järgmise kuu loosirattasse.

Kui mõte tundub sulle ahvatlev ja see kuu jäid nö rongist maha, siis ole nüüd kärme ja liitu juba kohe grupiga, kus hakkab igakuine näitude edastamine, teekonnast muljete jagamine ja üldse igapäevase melu kajastamine toimuma. Grupi leiad SIIT.

Edasine tegevus toimub grupina, kuna avaliku ürituse puhul liiguvad kõik sinu ürituse lehele postitatud teated ka su sõprade seinale, mis pole kõige toredam. Grupiga teen nii, et liikmed on küll esialgu näha, kui postitusi näevad vaid grupiliikmed.

Grupisiseselt tuleb väike reeglistik ka. See on osaliselt juba grupis näha ka, kuid uuendan seda varsti veidike. See on eelkõige selleks, et postitused püsiks teemakohased ja meil poleks grupis niisama kuulajaid-vaatajaid, vaid kõik grupiliikmed ikka üritaks olla aktiivsemad ja ennast veidike liikumise valdkonnas proovile panna.

Kui sa tead kedagi, kes sellist ettevõtmist soovib toetada, siis võib mulle kirjutada Facebooki või mu e-mailile, mis on siin blogis kontaktide alt leitav. Nii mõnedki firmad on juba ise meie juurde tee leidnud ning loodan, et neid tuleb veel, sest mul on ainult hea meel, kui aktiivsed inimesed saavad oma tervislike eluviiside eest tunnustust väikeste meenete näol :)


Comments

  1. Mul on alati selliste ürituste ja gruppidega love-hate suhe. Ühest küljest toredad ja motiveerivad, aga teisalt tekitavad stressi. Tekib hasart ja hakkad end sundima mitte ei tee enda jaoks asju :). Eks ma selle kuu pean veel vastu, aga see on põhjuseks, miks gruppi ma ei astu :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Eri inimestele mõjub jah selline "jalaga tagumikku" utsitamine erinevalt :) Ja kui vähegi sellist konkurentsi verd ka sees on, siis võib stressi sattuda küll (eriti päevadel, kus palju asja ajamist ja pole aega end liigutada või siis niisama puhkepäevadel).

      Delete

Post a Comment