Ilma korrapidajata ei saa korda majja

Ärkasin hommikul üles ja mõtlesin, mida süüa võiks. Esimene mõte oli, et ohh, teeks kama. Jah, kama täitsa ühe valikuna hommikusöökides olemas, aga kuna ma eile õhtul jõin seda liiga palju, siis üritan kamast näpud täna eemal hoida.

Teine mõte oli, et ei viitsi üldse midagi süüa vaaritada. See nagu ka pole variant. Ühesõnaga täna on jälle selline päev, kus kohe üldse ei viitsi köögis vaaritada. Aga samas ei taha, et oma viitsimatuse nahka jälle toidupäev läheks. Seega mõtlesin endale korrapidaja võtta.

Loomulikult ei hakka ma kedagi teist selle kohustusega tüütama, vaid korrapidajaks saab instagram. Mul on seal blogi nimega kasutaja (marisjamaailm_blogi, kui huvi, tule jälgima) ja hakkan seda kasutama kui korrapidajat enda söömise üle. Kuidas see peaks välja nägema?

Täpselt nii näebki, et hakkan igapäevaselt lisama pilte või õhtul ühispildi, mida sai söödud. Olgu siis nii tervislik või ebatervislik, kui see iganes hetkel on. Üritan nii teha vähemalt augusti lõpuni. Ja õhtul saan siis omakeskis analüüsida, mida oli palju, mis oli puudu.

Mis kasu see mulle annab? Loodan, et see mõjub samamoodi nagu praegu liikumisele mõjub  "aktiivne august". Ühesõnaga on mul kontroll peal ja ma pean lisama iga päev need pildid. Olgu see söök mis tahes. Iseenesest juba fakt, et enne millegi suhu pistmist tuleb teha klõps hoiab tagasi igat väikest näksi võtmast.

Täna on see siiani päris hästi mõjunud. Aga samas, ega päevane aeg polegi mulle probleemiks, ikka need õhtud. Eks näis kuidas läheb. Kui juba esimesed kolm-neli päeva ilusti mööda saaks, läheb juba kergemaks. Seniks aga võite julgelt instagramis mind jälgida ;)

Tänane vahepala - oma aia õunad


Comments