Juulikuu - kahe nädalaga viis kilo juurde? Vabalt!

Oh see juulikuu. Suvekuud pole kohe mitte kuidagi mu sõbrad olnud. Ainult üks pidu ja pillerkaar. Sellega ju teadagi kaasnevad söögid, joogid ja väga vähe trenni. Kui ma juuli esimese kolmandiku lõpus sain hõisata ja näha oma kaalul number seitset, siis suutsin ülejäänud kuu ajaga selle seitsme väga kaugele ajada jälle.

Et ikka ausalt seda teekonda kajastada, siis kirjutan teile, et suutsin selle kahenädalase "puhkusega" 5,5kg endale juurde süüa. Ei, ärge lohutage mind, et osa sellest on vesi (kuumad ilmad hoiavad kinni vms) ja äkki pole vetsu pikemalt asja olnud või mis iganes vabandusi me oskame välja tuua. Ütlengi ausalt, et sõin need kaks nädalat täpselt seda, mille järgi isu oli. Tahtsin mere ääres cocat juua? Jõin. Tahtsin hesburgeris süüa? Sõin. Ei mingeid piire ja selle eest tuleb mulle ainult kaigast anda, ei mingit lohutamist!

Jah, praeguseks olen kaalu jälle natuke alla tagasi saanud, aga eelmise nädala reedel vaatas mulle kaalu pealt vastu 84,6kg. Saate aru, ma oleks ääre pealt kaalu peal ära minestanud näitu nähes. Muidugi teadsin, et olen palju söönud, aga eks ikka loodad, et sai ikka veidi kõnnitud ja ujutud. Aga tegelikult olid need kaks nädalat ju praktiliselt trennivabad. Seega ei olnud ka tegevust, mis kõik need sissesöödud kalorid ära põletaks.

Ühesõnaga hetkel on seis, kus võib kõvasti nuuti mulle anda. Üle kukla ja kuhu iganes veel. Muidugi endal on häbi ja paha tunne, sest joosta on kohe kõvasti raskem nende lisakilodega (ja ööjooks kohe ukse taga), aga samas natuke ma tunnen, et nendest kahest nädalast oli vaimses mõttes kasu.

Sain need kaks nädalat nii lebolt lasta, kui tahtsin. Vähemalt trenni-kaalu valdkonnas, sest kõiges muus oli vaja olla kogu aeg täpne ja kohusetundlik. Täpselt nii on mu keha harjunud, et kui on mingi muu tähtsam valdkond, siis söömine kannatab. Halb harjumus, ma tean, aga kuidas sellest lahti saaks? Kes seda teab??

Igatahes nüüd on väga raske jälle "rutiini" söömisega tagasi saada. Ikka kipub üks amps sealt ja teine sealt tulema, aga kuna trenn on kõrval tagasi, siis kaalu liigub vaikselt jälle õiges suunas (ehk siis allapoole). Augustikuuga üritan ikka suve kahjud likvideerida ja sügisesse tahaks jõuda juba veidi kindlama seitsmega, kui 79, midagi :)

naudime cocat mõnuga mere ääres :) 
Minu õnneks on praegu meil "aktiivne august" käimas, mis tõsiselt motiveerib liigutama. Ka nendel päevadel, kui trenni pole, vihma sajab või lihtsalt pole viitsimist end voodist püsti ajada. Lisaks sellele, et väga mark oleks, kui ma ise, ürituse korraldaja, ei saaks 100% täis, motiveerivad meeletult kõik need kenad naised-mehed, kes sellest üritusest edukalt osa võtavad! Oleks mul ka õppeperioodil rohkem vaba aega, siis võiks neid üritusi korraldada rohkem. Aga ilmselt viimaseks see siiski ei jää, olenemata, et mul sügisest kool peale tuleb :)

Nii, sai patukahetsus kirja. Ilmselt saavad nüüd nii mõnedki pihku itsitada mu kaalutõusu pärast, aga edu! Tegelikult ma teie päeva ilusamaks tegemiseks võtsingi mõned kilod juurde :D :D Et ikka kõik mu blogist rõõmu leiaks (Y) (nagu näete, siis ma pole nüüd surmavalt kurb nende kilode pärast, aga häbi on küll, ausõna!)


Comments

  1. Seda on just super motiveeriv lugeda, et sa kirjutad ka oma allakäikudest, mitte ei jäta siis üldse blogimata. Me kõik teeme vahel vigu, olen ise ka suvel paar kilokest juurde võtnud ja trenni väga vähe teinud, aga see teadmine, et kõigil juhtub, anna uut motivatsiooni. We can do this!

    ReplyDelete

Post a Comment