Meil käis külas fotograaf

Olen siin paar korda vihjanud, et meil oli plaanis suvel paar pildistamist teha. Igasugu erinevatel põhjustel jääb teine pildistamine veidikese hilisemale ajale, kui suvekuud, aga perepildistamise saime ühel eriti kuumal ja päikselisel suvepäeval ära teha. Fotograafiks oli üks hetkel veel hobikorras pildistamisega tegelev oma valla kena inimene.

Aga mis siin ikka pikka juttu ajada. Teadagi räägivad pildid rohkem kui tuhat sõna. Mina ise jäin väga väga rahule piltidega, arvestades, et ilm oli tõesti väga palav, higi voolas pidevalt ja lapsed ei olnud mitte üldse nii koostööaltid, kui mina seda soovisin :D Valisin teile vaatamiseks välja mõned pildid, et aimu saada natuke, kui lahe pildistamine meil oli.

Lemmik! 
 Ma ei hakka igat pilti kommenteerima aga see perepilt üleval on mu kõigi aegade lemmik perepilt! See kirjeldab minu jaoks nii täpselt meie pere. Selle perepildi kavatsen ma kindlasti endale seina peale ilmutada (kui vaid oleks seina, kuhu seda panna...).

Kui keegi soovib fotograafi kontakte, siis võib minuga ühendust võtta. Mina võin vaid teda igati kiita ja ootan juba elevusega meie uut fotosessiooni, kus saame katsetada juba uutmoodi võtteid ja poose.


Comments

Post a Comment